Máme radost Vincente…? Máme radost…! Kdo je zasvědcený – již ví, kdo neví… jde o hlášku z kultovního snímku „Pulp fiction“. Na obrázku jsou pánové  Jules Winnfield a Vincent Vega.

To jsou námi najatí podomní prodejci, a můžete je potkat s nabídkou vstupenek na naše chystané turné, tam, kde ještě není vyprodáno. Mimochodem… jejich nabídka je z kategorie: „ta se prostě neodmítá“.

Praha, Pardubice a Olomouc jsou již delší čas vyprodány, Ostrava a Plzeň padnou běhen několika dní, a tak nám teoreticky zbývají již jen vstupenky na dvě „mega haluzny“, což je Brno a Teplice. Ale pozor… i zde přituhuje! V Brně je již volně v prodeji jen sektor stání v „druhé linii“ a v Teplicích jsou také už jen vstupenky na stání (kapacita sezení je vyprodána). Takže kdo váhá, a opravdu chce toto turné vidět, měl by přestat váhat.

My si od této neděle naordinovali zkoušky s Big bandem na sehrání, příští týden si celou scénu se vším všudy nanečisto postavíme na „nejmenovaném“ místě, a tam už (doufejme) budeme jen ladit detaily, pilovat… a tradááá do Pardubic!

V kategorii KONCERTY se postupně objevují termíny na letní festivaly. Nechceme to jako obvykle přepísknout (mimo jiné má na to velký vliv koeficient lenosti, a ten se v Dubí na 10 bodové stupnici vyšplhal na neuvěřitelnou hodnotu 12, s čímž nepočítal ani autor toho hnilobymetru), a tak to vypadá, že uděláme tak cca čtyři festivaly, a nastane „dlouhé ticho“…

A co bude dál… o tom Vás budeme včas informovat! Nechte se překvapit :-).