KÁBÁT 30.LET – VÝROČNÍ NÁRAMKOVÉ HODINKY

Do zahájení prodeje zbývá

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Sekund

Vážení… tak jsme si lámali hlavu, co pro Vás připravit exklusivního k našemu kulatému výročí 30.let, krom koncertů, které jsme, i díky Vám, úspěšně zakončili 14.9.2019 v Plzni na Lochotíně.

Primárně jsme hledali něco, co bude mít nejen užitkovou, ale při omezeném počtu i de facto sběratelskou hodnotu. Zároveň jsme chtěli něco „ryze“ českého, min. co se značky týče, a pokud možno i něco, co má tradici.

Po dvou letech úvah a příprav, jsme se spojili s tradičním českým výrobcem hodinek PRIM z Nového Města nad Metují. Oslovili jsme tuto legendární hodinářskou firmu, která dnes nabízí exklusivní náramkové hodinky. Nevěříte? Pryč jsou doby, kdy značka PRIM byla synonymem „lidová“, a tím pádem i vnímána jako ne příliš atraktivní a kvalitní značka. Jejich edice jako Orlík, Spartak, Republika… to je dnes pojem nejen v české hodinařině. Můžete, máte-li zájem, „ochutnat“ přímo na stránkách PRIM. Co pro nás ale bylo podstatné, že se v této fabrice náramkové hodinky přímo vyrábějí, a nejde jen o holé „přebrendování“ hodinek asijského typu. Má to svou velkou tradici, a aktuálně i kvalitu. Vedení společnosti se náš nápad zalíbil. Spojení těchto dvou známých českých značek nám oběma dávalo smysl, a tak jsme se domluvili na spolupráci. Téměř rok se vytvářel design pro dva druhy náramkových hodinek. Samotná finální výroba pak trvala více jak půl roku.

Připravili jsme společně jeden poměrně drahý model, který bude vyroben v omezeném počtu 100ks, a jeden řekněme dostupnější, který bude vyroben v počtu 500ks pánské provedení, a 500ks dámské provedení. Více kusů nikdy nevznikne, což je samou podstatou takzvané limitované edice!

První design:

  • Limitovaná edice 100ks / koncová MC: 20.000,- Kč / prezentace ve formátu PDF
    Tyto pánské hodinky se začnou prodávat 16.11.2019.

Tento design bude dostupný exklusivně pouze v síti prodejen DIESEL. Vede nás k tomu několik podstatných faktů. Hodinky této kategorie, by si měl mít potencionální klient možnost detailně fyzicky prohlédnout, případně vyzkoušet. Zároveň Kabát navázal spolupráci s touto značkou na území ČR, a tato značka disponuje velmi atraktivní sítí prodejen, kam se tyto pánské hodinky budou min. svým designem hodit. Přikládáme fotografie, a soubor ve formátu PDF, které jsou naprosto vypovídající o provedení. Zároveň přikládáme kontakty na tato prodejní místa. Již samo balení těchto hodinek vypovídá o jejich kvalitě. Jsou primárně zabalené ve vypolstrované dřevěné krabičce, která je navíc vložena do krásné černé prémiové papírové krabice. Pochopitelně má každý kus svůj certifikát pravosti, s odkazem na výrobní číslo v rámci této limitované edice. Nejde jen o užitnou hodnotu, ale tyto hodinky již při nákupu získají svůj nenahraditelný sběratelský punc.

Druhý design: 

Bude dostupný exklusivně pouze v našem E-shopu (shop.kabat.cz) Jde o velmi atraktivní design, kde je použito broušené ocelové tělo hodinek, v kombinaci s koženým páskem. Snažili jsme se o „rockový“ design, a toto zadaní v PRIM/ELTON myslíme si splnili dokonale. Společně jsme připravili design, a PRIM/ELTON zajistil výrobu.

¨

Kde se dají prohlédnout a případně zakoupit náramkové hodinky ze 100ks série Kabát 30.let:
Prodejny DIESEL – 100 ks limitovaná edice.
 

Název společnosti Adresy těchto prodejen DIESEL
REDIESTAV KV s.r.o.  T.G.Masaryka 2023/10, Karlovy Vary
TB Gruppo s.r.o. Zbrojnická 116/2, 301 00 Plzeň
DENIM FASHION Pražská 147/30, 460 01 Liberec
D-FASHION Michalská 274, 412 01 Litoměřice
FASHION STORE s.r.o. Krajinská 2, 370 01 České Budějovice
MODE WEAR s.r.o. Havlíčkova 919 , 500 02 Hradec Králové
G.T. Fashion s.r.o. OC Vaňkovka,Ve Vaňkovce 462/1, 602 00 Brno
HORNET Holešov s.r.o. OC Šantovka, Polská 1, 779 00 Olomouc
High Style Fashion s.r.o. OC Nová Karolina Jantarová 4, 702 00 Ostrava
Módní Salon Tereza  Salon Tereza,Komenského nám. 1045, 674 01 Třebíč
Brightcom s.r.o. Zamenhofova 440, 108 00 Praha
LBM a.s. Roztylská 2321/19 Praha 4 Chodov