Vstupenky – Kabát 35. let

V tuto chvíli máte dvě možnosti:

 1. web stránky kabat.cz – pouze kategorie STÁNÍ formou: e-ticket (elektronické vstupenky mailem – tisk doma)
  klasická vstupenka (nutno zakoupit na pobočce spol. Colosseum Tickets)

   

 2. Ticketportal – pouze kategorie SEZENÍ formou: e-ticket (elektronické vstupenky mailem – tisk doma)
  klasická vstupenka (nutno zakoupit na pobočce Ticketportal)

 3. Vstupenky – Slovensko
  vstupenky na slovenské koncerty najdete zde na ticketportal.sk a na stránkách festivalu Topfest.

On-line prodej vstupenek

Ne každý chce, popř. může platit on-line. On-line platba znamená, že dotyčný může platit z domova nebo třeba z kanceláře platební kartou, nebo převodem z účtu. Je to samozřejmě pohodlnější a rychlejší, protože nemusí opustit domov, a vstupenku „e-ticket“ si doma, popř. v kanceláři vytiskne sám. S tímto e-ticketem dorazí na koncert, a my ho identifikujeme na základě „unikátního“ (neopakovatelného) čárového kódu.

Tyto e-tickety se budou i nadále prodávat, ale výhradně přes vstup (barevné butony – bannery) na našich stránkách!

Klasické vstupenky

Pro ty, kteří nechtějí použít on-line prodej, je zde možnost zakoupit si klasickou papírovou vstupenku. Znamená to ovšem, že se budete muset vydat na jedno z prodejních míst, jehož adresu naleznete na stránce („klikněte“ na buton „COLOSSEUM“, a tam se dozvíte, kde si můžete zakoupit vstupenku).

STÁNÍ

SEZENÍ

ZTTP

(osoby zvláště těžce postižené s průvodcem průkaz ZTP/P)

!!! PRODEJ ZTPP VSTUPENEK – POUZE V SÍTI TICKETPORTAL !!!

Klasická tištěná vstupenka je v tuto chvíli i jediná možnost pro majitele průkazů tělesně postižených, s úrovní ZTPP. To jsou mimo jiné hlavně vozíčkáři. Pro ně platí u nás již zavedené pravidlo.

Majitel průkazu ZTPP zakoupí vstupenku v ceně 10,-Kč, a jeho doprovod (jedna osoba) musí mít plnohodnotnou vstupenku v cenové relaci nejlevnějšího stání. Pro tyto hendikepované diváky bude stejně jako v předchozích letech připraven samostatný vchod (pokud to dispozice areálů umožní), a vytvořena platforma s nájezdem, ze které bude dobrý výhled na koncert.

Tento „bohužel“ jediný způsob prodeje ZTPP jsme zvolili hlavně z důvodu, abychom měli jasnou zpětnou kontrolu, že této kategorie nikdo nebude zneužívat, a my budeme zároveň znát počty předem. O kolik našich příznivců, nebo fanoušků se chceme postarat, a kolika lidem vč. doprovodu máme zajistit vyhovující – specifické podmínky.