Přátelé, kamarádi… Skupina Kabát sice nebyla nominována na ceny Anděl 2011 (až takovou důvěru nám naše lidově demokratická Akademie populární hudby zase nedala), ale pořádající agentura Lewron music center s.r.o. pozvala Kabát jako hosta na slavnostní předávání cen Anděl 2011.

Delší čas jsme v „bedně“ vidět nebyli, tak kdo má chuť, čas a náladu, tak ten by si neměl zapomenout ve čtvrtek 08.03.2012 naladit a pustit ve 21hod ČT1 (mimochodem, vyšlo to jak na potvoru na MDŽ, tak že dámy… je to tak trochu blahopřání k vašemu svátku).

Kabát bude jako všichni ostatní hrát na živo, a bude se „podávat“ dle našeho názoru vydařený kus z posledního CD, a to „Don Pedro von Poltergeist“. U řídícího zvukového CML bude sedět spoluproducent posledních CD nosičů, mistr zvuku, několika násobný držitel této ceny za nejlepší nahrávku roku, pan Milan Cimfe, takže… jestli to bude stát za hovno, obraťte se se svými stížnostmi přímo na něj :-)!

Budeme se na Vás těšit u televizních obrazovek, a přejeme Vám již obligátně po vzoru M.Skalky (v jeho případě to ovšem nebylo z Holešovic, ale ze San Réma) „ostrý obraz a čistý zvuk“!