Tak to vypadá, že nuda v Brně nebude. Zájem o vstupenky je tak mile enormní, že jsme se rozhodli přidat ještě jeden koncert v moravské metropoli. Jsme „bombardováni“ fanoušky z Brna, že si nestihli koupit vstupenky, a už není co kupovat. Běžně to nechceme dělat, ale v případě těchto výročních koncertů jsme se rozhodli, že uděláme výjimku, a přidáváme v Brně ještě jeden koncert. Prodej vstupenek na druhý termín 07.10.2024 spustíme v pátek 01.03.2024. Vstupenky budou v prodeji na stejných místech jako na celé turné, to znamená:

kategorie sezení: Ticketportal.cz
kategorie stání: přes naše stránky…

Jinak, když už spolu „mluvíme“… téma Olomouc. Nabízí se klasika: Vás nepotěším… stále kvoká, stále kvoká… A teď vážně. Rozhodně to není tak, že víme, že se to nebude konat, anebo že s tím nic neděláme. Jen je tam problém s bezpečností návštěvníků kolem požárních předpisů, protože stadion na konání koncertů prvoplánově postaven nebyl. Řeší se opakovaně únikové východy, rozptylové plochy kolem stadionu atd. Zpracovali jsme již několik studií na tato témata, a čekáme na posouzení. V první řadě jde o bezpečnost všech případných návštěvníků, a klidný průběh koncertu. Tomu se aktuálně podřizuje naprosto vše. Řešíme to, a stále jsme přesvědčeni, že to zdárně vyřešíme. Moc o to stojíme, a nechceme zklamat ani Vás v Olomouci, ani sebe.

Takže přátelé… užívejte si nezvykle teplého počasí, a Vy, kteří máte rádi zimní sporty tak doufejte, že třeba ta příští zima bude ta opravdová se sněhem.