Oficiální prohlášení k Turné 2024:

Připravte se na jedinečný rockový zážitek! Dnes již legenda české rockové hudební scény kapela KABÁT se chystá oslavit výročí 35 let ve stejné sestavě a připravila si pro své fanoušky PO ČERTECH VELKÝ TURNÉ 2024. V rámci tohoto turné odehraje šestnáct koncertů na území ČR a pět koncertů na Slovensku.

Design scény koncertů

Rozhodli jsme se pro naši oblíbenou variantu 360°, kdy jsou v prodeji všechna místa na sezení v rámci celého stadionu nebo Arény. Dobře si to můžete prohlédnout na vizualizacích v tomto článku. Scéna je otevřená do všech stran! Zvuk a vše je navrženo tak, aby měli všichni stejný vjem z každého koncertu.

Vstupenky

Vstupenky jsou v prodeji pouze a jenom na těchto oficiálních místech:

  • kategorie SEZENÍ v síti Ticketportal (O2 Aréna Praha ještě síť Ticketmaster)
  • kategorie STÁNÍ pouze na stránkách kapely kabat.cz (mimo O2 Aréna Praha)


Vstupenky – Slovensko

Vstupenky na slovenské koncerty najdete zde na ticketportal.sk a na stránkách festivalu Topfest.

Vstupenky – Olomouc

Přátelé… vstupenky na koncert v Olomouci zatím nelze zakoupit. Řešíme smluvní vztah se stadionem, a bohužel jsme to zatím ještě nedokázali z x objektivních důvodů dořešit. Nasazení vstupenek bez smlouvy by bylo vůči všem zúčastněným stranám nefér. Tak vás tímto prosíme o trpělivost a pevně doufáme, že se to celé co nevidět podaří dotáhnout do zdárného konce.


Topfest 2024 a Vysočina fest 2024

Turné má dva „divno-koncerty“, které se nekonají na podzim na zimních stadionech, ale na přelomu června a července v rámci zavedených festivalů. Jde o Topfest 2024 a Vysočina fest 2024. U Topfestu je to snaha přiblížit se fanouškům ze severozápadu Slovenska, kde bohužel není aktuálně vhodná hala, a Vysočina fest je adekvátní náhrada za jihlavský zimní stadion, který je aktuálně nefunkční, a nová jihlavská aréna se bohužel ještě ani nestaví.

Obzvláště u Jihlavy je to smůla, protože tam vystupujeme pravidelně v rámci všech turné od roku 1999 a nechceme tuto tradici přerušit. Nepůjde v obou případech o nějaké „běžné festivalové vystoupení“, ale vezeme s sebou de facto vše jako na chystané Turné a dokonce si můžeme dovolit „větší“ pyroefekty než v halách.


Všichni fanoušci Kabátu jsou V.I.P.

Dnes a denně se množí dotazy na možnost zakoupení V.I.P. vstupenek na turné. Máme tu takovou úvahu, zamyšlení… Rozmáhá se nám tady takový nešvar… Dnes již skoro každý současný česko-slovenský interpret, který pořádá koncert v O2 Aréně, prodává za nesmysl V.I.P. vstupenky. Obvykle je v tom sezení na běžném 1. patře (kam si může zakoupit vstupenku kdokoliv), setkání s kapelou s možností se vyfotit a vstup V.I.P. vstupem do haly. Tak my se touto cestou omlouváme všem, kteří touží po V.I.P. vstupenkách, že je nemáme, neměli jsme a asi mít nebudeme.

Platí-li to, co tyto balíčky slibují za např. 10.000,-Kč, tak vám stačí si koupit normální vstupenku a dorazit na autogramiády, které se v každém městě konají vždy den před koncertem. Tam se nejen setkáte s kapelou, ale obvykle se na konci autogramiády najde i prostor na společné foto. Kdo ale opravdu např. v Praze touží po exklusivním servisu, tak ten si může zakoupit vstupenku na klubové patro, kde je to vč. občerstvení, … ale na vstupence bude bohužel chybět to neodolatelné označení V.I.P. Tento ale opravdu kvalitní servis nabízí jen majitel a provozovatel Arény, spol. Bestsport.

Co k chystanému turné sdělil management kapely:

Je toto turné něčím zvláštní?

Ano… První dva koncerty turné jsou velmi specifické. Jihlava aktuálně nemá k dispozici zimní stadion, protože starý již není v provozu a nová aréna se ještě nestaví. Severozápad Slovenska bohužel nemá vhodnou arénu. Tak jsme se rozhodli, že tyto fanoušky neošidíme o toto turné a koncerty se holt ve stejném designu celého turné odehrají pod širým nebem.

Na co se mohou těšit fanoušci Kabátu?

Snažíme se s kapelou stále posouvat technické vymoženosti koncertu a ne jinak tomu bude i na tomto turné. Kromě již zavedeného standardu špičkových pyroefektů se na scéně objeví v ČR zatím nikým nepoužité hydraulické a motorizované prvky, jak ve vertikální, tak v horizontální rovině, které dokážou rozhýbat a proměnit celou scénu.

Má kapela nějaké speciální požadavky?

Co se týče nějakých specialit, třeba v cateringu, tak vůbec. Bydlí většinou společně se svou crew a nestojí o speciální hvězdné zacházení. Kluci jsou nohama pevně na zemi. Za ty roky, kdy se kapele evidentně daří, nezdegenerovali. Pokud jde o úroveň koncertů, tak to jo… To je jiná… Kapela si až „pedantsky“ zakládá na úrovni všech vystoupení. Nesoustředí se jen na velké projekty a turné, ale lpí na detailech u každého svého vystoupení. Neřeší, jestli je to O2 Aréna, nebo zimní stadion ve Znojmě. Všude musí mít show stejnou úroveň, což je mnohdy docela oříšek pro celý tým, který koncerty chystá.

!!! VAROVÁNÍ !!!

!!! NEKUPUJTE VSTUPENKY MIMO UVEDENÉ OFICIÁLNÍ PRODEJNÍ SÍTĚ A MÍSTA !!!
!!! JSOU PŘEDRAŽENÉ A MNOHDY SE ZJISTÍ NA MÍSTĚ, ŽE JSOU NAVÍC NEPLATNÉ !!!

 

OFICIÁLNÍ PRODEJNÍ MÍSTA

www.kabat.cz
Ticketportal
Ticketmaster (pouze Praha)
Sazkaticket (pouze Plzeň)