Další rok je tady, a my se dle tradice ohlédneme, ale i koukneme do budoucna. Jaký byl rok 2023? Pro nás moc fajn. Vše, co jsme si zkraje roku vytyčili, se v podstatě stalo, a není nic, na co bychom mohli nadávat. V létě jsme si to s Vámi užili na festivalech, a to byl hlavní cíl minulého roku.

Taková pomyslná „třešíňka“ bylo první místo mezi kapelami v anketě popularity Český slavík. Ani my mezi sebou nemáme jednotný názor na tuto anketu. Možná měla zaniknout s odchodem „mistra“, ale tak se nestalo, a nějak to celé pokračuje dál. Ať je to ale jak chce, děkujeme za Vaši neutuchající přízeň, kterou si opravdu užíváme. Člověk si musí najít čas, něco vyplnit, a někam to poslat. To už je vopruz, a my si to uvědomujeme. Děkujeme…

Spustili jsme předprodej vstupenek na vrchol našich oslav 35 let hraní ve stejné sestavě Po čertech velký Turné 2024, a zatím to vypadá více než dobře. Asi tomu nebudete věřit, ale vždy si zcela vážně říkáme: Přijdou ještě lidi na naše koncerty? Půjde to dolů s návštěvnostmi koncertů? To není falešná skromnost, ani laciné gesto. Bavit své, ale vlastně nejen své fanoušky tolik let vyvolává logickou pochybnost, že to musí jedno dne končit, a přijdou jiní, mladší, a ty se nezakecaj, jak tvrdí jedna slavná smrtka… ale zatím to nenastalo. To nás to strašně motivuje, a žene dopředu. Moc se těšíme, jak si to spolu na chystaném turné užijeme!

Přátelé… a co dodat na závěr? Přejeme Vám pevné zdraví a nervy jak železný dráty, špetku toho pověstného štěstí, a jak říká klasik: Buďte na sebe kurva hodní!