Tak jsme Vám „přátelé drazí“ chtěli touto cestou poděkovat za Vaší přízeň, kterou jste vyjádřili hlasováním v anketě popularity Český slavík. Před samotným vyhlašováním jsme tak trochu polemizovali, co jsme pro Vás v tomto roce vlastně udělali, a jestli to stačilo pro zachování Vaší přízně, a třeba se i vejdeme na pomyslnou „bednu“. Sobotní večer ukázal, že to pro tentokrát stačilo! 🙂 Byť jak říká pan Bosák: Bylo to o prsa korejské ženy!

S námi je to těžké, víme… Jednou za tři roky nové CD, jedno turné, jedno DVD a toto vše proloženo tak jednou festivalovou sezónou! Asi se to bude některým zdát málo, ale s ohledem na rozlohu „té naší malé domoviny“ to holt jinak nejde! Jinak by se našinec tzv. ujezdil, a zevšedněl by. Chceme Vás stále něčím (pokud možno pozitivně) překvapovat, a tak se v tomto „pracovním rytmu“ asi nic moc v dohledné době nezmění! Budeme se ale snažit si Vaši přízeň udržet, a vždy Vás v rámci možností potěšit, a v neposlední řadě pobavit!

Ještě jednou děkujeme, a věřte, že to, co se událo v sobotu, nebereme jako samozřejmost! Byli jsme fakt příjemně překvapeni! Díky


zdroj: Super CZ