Co říci… prostě děkujeme! Je fakt, že je v naší malé zemi docela hafo různých anket a udílení cen. Každá potěší, ale tahle fakt nadchne!

Ne proto, že se v ní Kabátu daří, ale je to anketa popularity hudebních interpretů, a hlasujete Vy… fanoušci, návštěvníci koncertů a festivalů, posluchači CD a rádií, atd… Být na špičce popularity je zkrátka a dobře fajn pocit. Několik tisíc zainteresovaných muselo někde na internetu vyplnit asi nějaký formulář a nebo poslat SMS? Popravdě řečeno to úplně přesně nevíme, a postupem času se to mění. Ale to je fuk! Kabát dostal v kategorii „kapela“ nejvíce hlasů, „a vo tom to je“! Několik tisíc lidí se prostě rozhodlo, že se zúčastní této ankety, a někam něco poslali. My jsme dostali parádní cenu, a moc za to děkujeme! Vypadá to strašně jednoduše a automaticky, ale my rozhodně nepovažujeme úspěch v této anketě za samozřejmost! Co si budeme nalhávat… jak pravil klasik: jednoho dne přijde mladej,… a ten se nezakecá. A vono to jednou přijde! 🙂 O to víc si to člověk aktuálně užívá, a těší se z toho.

Když jsme se po roce 2000 hypoteticky drali nahoru, tak přišel první signál, že to asi má smysl v podobě bronzového slavíka za rok 2002. Pak jsme se v roce 2003 doškrábali až na vrchol a přišel první „zlatej“ a pak ještě dalších šest „zlatejch“ a jeden „stříbrnej“, tak že těch „zlatejch“ máme v tuto chvíli celkem sedm! To znamená čtvrtý nejúspěšnější interpret (bez rozdílu pohlaví a vah) za dobu existence této ankety, a to je prostě bomba! Je to odměna za práci (no, občas se popravdě řečeno zrovna nepřetrhneme, ale nechceme zevšednět), která je zároveň naším koníčkem, a fakt nás to baví! A bez Vás… by to prostě nebylo ono! Moc touto cestou ještě jednou všem děkujeme (i těm co nehlasovali – protože my jsme taky nehlasovali, že… 🙂 a začínáme v eufórii chystat „pecky“ na nové budoucí CD. Prostě takováhle událost vás vždy nakopne, a jde to všechno tak nějak jednodušeji! Nicméně nepropadejte přehnanému optimismu… ono se to zaručeně (jako vždy) z objektivních důvodů protáhne… viď Milane?

Mějte hezký Advent a buďte v pohodě!


Foto: F.Jirásek“