Přátelé, příznivci… Děkujeme! Psát pokolikáté už, jak je to fajn pocit, že za námi stojíte… vypadá to jako klišé. Není tomu tak. Máme to štěstí, že Vám můžeme od roku 2002 každý rok děkovat za Vaší přízeň v této anketě popularity, a to se počítá! Je to super pocit !!!

Ano… je to „jen anketa popularity“, ale ta říká, jak si ten či onen interpret vede před širokou veřejností, a hlavně před svými fanoušky. Jak tvoří nové desky, nové písničky, jak dokáže pobavit, atd… V neposlední řadě výsledky určují zcela normální obyčejní lidé, kteří si našli chvilku času, a poslali své hlasy do této ankety. I to o něčem vypovídá, a má svou hodnotu.

My jsme poslední řadovou desku vydaly už v roce 2010, a tak by se dalo říci, že z ní, a z předchozích CD žijeme už čtyři roky. Nové původní CD chystáme na příští rok, a těšíme se, že budeme hrát nové pecky, a doufáme, že Vás zaujmou a budou Vás bavit. Koncert na Vypichu by měl být super mejdan, kde spolu oslavíme naše výročí. Kde se potkáme, „zabékáme“ si, něco popijeme, a bude na co vzpomínat. Nejde o předhánění se s ostatními, kdo dál a kdo vejš… 🙂 Na to popravdě řečeno víte co…

Být druhý (byť o prsa korejské ženy, jak by řekl pan Bosák) je stejně fajn, protože Vás to žene dopředu, páč chcete být pochopitelně první. Je to relativně přirozená a ne nezdravá lidská vlastnost. My už víme, jak to chutná vyhrát, a proto se příští rok „posnažíme“ Vás a celou veřejnost v klidu opět bavit (mimo jiné novými „peckami“) a doufáme, že si to společně užijeme.