Jsou věci mezi nebem a zemí, které se neomrzí. Rozhodně mezi ně patří ocenění, která mají svou váhu. Český slavík, ať už si o tom říká a myslí, kdo chce, co chce, mezi ně v našem případě rozhodně patří! Je to přece jen cena od fanoušků! Jakýsi pomyslný „barometr“ oblíbenosti.

Na úvod… Abychom předešli polemikám, jestli ten Kabát hrál nebo nehrál na živo, máme tu pár fotografií, jak jsme to dělali. Světáci tomu říkají „making off“.

Aparáty byli celo dobu v zákulisí s nastavenými mikrofony, aby se nic nemohlo pokazit, případně změnit. O zvuk do bezdrátových monitorů se staral Saša. Do sálu to „kroutil“ Marian. Do TV to „nakroutil“ Láďa Fila. Díky všem… a že jich tam bylo!

Ale zpátky k anketě… Snažíme se Vás i sebe bavit, a nějak to prostě funguje. Nejsme schopni odhadnout, kdo přesně je vlastně naše publikum. Kdo je typický fanoušek Kabátu. Na koncerty nám již delší dobu chodí celé rodiny, a tak nemusíme spekulovat, pro koho vlastně hrajeme, a co se mu líbí. Kapela drahná léta kašle na trendy, a dělá, co jí baví. A shodou okolností to baví i evidentně velkou část tohoto národa.

My Vám děkujeme za Vaši přízeň, a slibujeme, že budeme dál kašlat na trendy, a budeme hrát co nás baví. Josef včera slíbil, že budeme více koncertovat. Rozhodně se to rapidně nebude měnit, ale pro rok 2017 máme připravené podzimní halové turné. Během několika dní to celé odtajníme, a půjdou do prodeje i vstupenky. Dejte nám ještě chvilku čas, a sledujte náš web a facebook. Tam se, co nevidět, dozvíte vše podstatné. Ještě jednou díky, a „buďte na sebe kurva hodní“!

Foto: Petr Horník – Právo