Tak nějak by se dalo shrnout Turné 2007 – Corrida. Byl to s odstupem času nezapomenutelný zážitek! Dokonce jsme i přestali psát reporty z jednotlivých měst, a nahradili jsme je videosekvencemi „No comment“, které jsme s úspěchem odprezentovali i na TV ÓČKO.

Přišlo nám už „úsměv vyvolávající“ stále jen psát, jak to bylo super, kolik Vás přišlo, které publikum bylo lepší, kde byl lepší stadion a celkový dojem, … protože už po třech koncertech nebylo v těch poděkování a superlativech na adresu Vás všech, kteří jste dorazili, kam jít dál… 🙂 Psychologové radí: pochval se každý den ráno sám, páč to nikdo jiný neudělá!, Chvalte malé děti za každou dobrou věc, která se jim povede, páč to má pozitivní vliv na jejich vývoj! Tak my Vás všechny chválíme, a ještě jednou a naposledy Všem Děkujeme!

Kabát si teď nedá volno, jak by se mnozí asi domnívali, ale jak jste si již mohli přečíst o pár řádků níže, dá si ještě návdavkem „pár festivalů“. Snažili jsme se vybrat lokace, kde jsme nebyli s turné, aby se neřeklo, že na ta menší města se prostě kašle!

Léto se pro management a produkci ponese v duchu stříhání DVD z právě ukončeného turné. Zaznamenán byl koncert v Praze, a už teď se pilně pracuje na přípravě tohoto nosiče, aby spatřil světlo světa někdy na podzim tohoto roku ( konec Října???). Udělat DVD není žádná pr…., to máte: střih obrazu – koncert, střih obrazu – dokument, míchačky zvuku, postprodukce, offline, online, authoring, DVD menu… Ono to dopadne…, ono to vždycky nějak dopadne… 🙂

Chtěli by jsme Vám popřát pěkné a pokud možno slunné léto, klídek, pohodičku, a s těmi, se kterými se už letos nepotkáme (např. na nějakém fesťáku), zase někdy nashledanou!

foto F. Ortmann