Přátelé… máme tu již druhou ukázku z chystaného nového CD. Na úvod vyvrátíme jednu malou nepřesnost… CD nevyjde již 1.května, jak se někde objevilo, ale mělo by být k mání nejpozději s prvním koncertem, tj. kolem 19.května!

Do pekla, do nebe bude (doufejme) pro všechny fanoušky již ten klasický našlapaný a energický Kabát. Jak říká Milan: Tady to máte, a pos…. se! 🙂 Celá „pecka“ je tak trochu pohled na současný svět, ve kterém žijeme. Co je vlastně normální? Názor většiny? Co jsme si to vlastně v důsledku vymysleli na sebe? Dá se v tom ještě žít v pohodě, aniž by z toho jednomu neruplo v bedně?

Video Do pekla do nebe není pravém slova smyslu oficiální videoklip, ale abyste nemuseli čučet na NIC, tak jsme k tomu sestříhali pár vtipných situací z posledních několik let, které natočil David Beránek s Honzou Bartoněm.

Singl z chystaného CD – Kabát 2015 – Do pekla, do nebe

Co dodat závěrem? Na konci života, přijmeme-li alespoň částečně rétoriku náboženství, nás čeká cesta kam? Do pekla, nebo do nebe? Je to jen filozofická otázka? Na to ať už si každý upřímně odpoví sám za sebe, až ten den nastane… 🙂