Ano… lidé se již od května toulají po loukách, náměstích a jiných podobných prostorech, kde se většinou pravidelně konají různé hudební a kulturní festivaly. I my jsme se letos opětovně zapojili do tohoto „kulturního kolotoče“. Sice pravda, máme s ohledem na chystané podzimní turné jen dva zářezy na pomyslné pažbě 2017: Festival Legendy a Topfest, ale i to se počítá!

Právě během uplynulého víkendu jsme zavítali na festival Legendy na letiště Prievidza, a bylo to moc fajn. Sice nad námi visely temné mraky jako v Burlacích, a očekávali jsme, kdy se to na nás sesype. Nic podobného naštěstí nenastalo. Pár km od nás takové štěstí neměli, a bylo to prý hotové peklo. Bohužel… pardon… Bohudík! Doby, kdy jsme prý poroučeli větru a dešti, jsou dnes již dávnou minulostí.

My jsme se na, byť jen dva festivaly, připravovali již dlouho dopředu, a tak to v rámci možností vše klaplo. Jen Ota si užil své s vysílačkou, která se rozhodla mu to neulehčit, ale natáhl se drát, a už nebylo co řešit. Publikum na Slovensku je tradičně velmi milé a spontánní… to byl případ i tohoto festivalu, a my všem, kteří se na nás přišli podívat touto cestou moc děkujeme za opravdu fantastickou atmosféru.

Teď máme víkend volný, a ten další, tj. 1.7.2017 vystupujeme již tradičně na Topfestu v Piešťanech. Prý si pořadatelé a fanoušci tohoto festivalu nedovedou představit, že by zde Kabát chyběl. Tak že… kdo má chuť a volno, a chystá se 1.července do Piešťan, těšíme se na Vás na Topfestu 2017!