Dámy a pánové… je to pro nás zvláštní okamžik… První skladba z nového CD, která se jmenuje „Brousíme nože“ máte možnost slyšet zítra 1.4. od 15:00 hod zde u nás na webu, a nejen zde… Budete si ho moci poslechnout i na rádiích: Beat, Hitrádiích, Rádiu Impuls, Kiss rádiích a dalších… Opravdu, jsme domluveni, že po zprávách, které se obvykle vysílají v celou hodinu na výše zmíněných rádiích, uslyšíte taktéž v 15:00h první novou pecku z chystaného CD. Ta je zároveň hokejovou hymnou, kterou Kabát připravil pro všechny fanoušky a vyznavače tohoto sportu. Ať už jsou pasivní, nebo aktivní.

Kabát – Brousíme nože – PROMO SINGL – 2015

Kabát ještě nikdy nevyprodukoval tzv. skladbu na míru. Milan tuto alternativu dlouho odmítal, ale nakonec se k tomu sám, po pár úpravách, a tlaku od některých osobností tohoto sportu, odhodlal. Sice tuto skladbu původně psal na trochu jiné téma, ale nakonec mu tam ten hokej zapadnul.

Zítra, tj. středa 1.dubna.2015 (je to den známý žertovně jako apríl, a zvolili jsme ho ne náhodou… u Kabátu člověk nikdy neví, jestli se to stihne, a kdyby náhodou ne, dá se to prezentovat jako pokus o vtip) bude tisková konference, kde se tato nová akvizice Kabátu odtajní za účasti vedení hokejového svazu, vč. jejího předsedy Tomáše Krále a někoho z „národního mančaftu“. Dohodli jsme se, že to bude hokejová hymna, pro tento sport, jako takový. V rámci chystaného MS v Praze jí budete asi často slýchávat. Měla by dodat hráčům hokeje energii a chuť do hry, a nám fanouškům by měla připomínat, že je to opravdu jen hra, a že nejde o život!

Doufáme, že všechny potěší, a že tu s námi zůstane na delší čas…

Jen malé vysvětlení: Není to úplně v pravém slova smyslu singl z CD, byť tato skladba na chystaném CD rozhodně bude… Mícháme samozřejmě i další věci, a co nevidět Vám je naservírujeme.
To pro případ, že by se někdo nedomníval, že nám totálně ruplo v bedně, a vydáváme hokejovou desku. 🙂 Jen jsme se domluvili s hokejovým svazem, že jí dáme hned teď k dispozici, aby si jí fandové hokeje, kteří se chystají na MS, mohli „zažít“, a případně „zabékat“ na stadionech, kde se bude hrát.

M.Zhouf vytvořil „kabátovský logotyp“ k této hymně…