Je to oblíbená fráze v anglosaských zemích, a v Americe. I my máme fanoušky v zahraničí … (stoprocentně víme o šesti 🙂 ), a tak chceme alespoň jednou za rok být „international“! Doslovně tzn. „domov, sladký domov“. U nás je to natvrdo „všude dobře, doma nejlíp! A to, (aniž by jsme se chtěli někoho dotknout, nebo snižovat úroveň jiných měst a skvělých fanoušků, kteří tam bydlí a chodí na koncerty) se naplnilo v sobotu v Teplicích na fotbalovém stadionu Na Stínadlech!

Všudypřítomnou nervozitu před koncertem (jak říká jiné „fousaté“ moudro: doma není nikdo prorokem) rozehnala nálada návštěvníků tohoto koncertu již před samotným vystoupením.

Úkolu rozehřát domácí publikum, a připravit ho do té správné teploty, se se ctí zhostili hosté, což byli kapely Embassy, Jackye (kteří s námi odjeli skoro celé turné) a Krucipusk. O tom, že to opravdu zvládli skvěle, svědčil fakt, že se cca 20min před nástupem Kabátu celý stadion bavil „mexickými vlnami“. To není zcela běžné, a vypovídalo to o jednoznačném záměru všech, kteří dorazili, že se opravdu přišli bavit!

Byla to fantastická pomyslná tečka za tím naším případem – Turné 2013. Na začátku nám to přišlo, s ohledem na kapacitu stadionu, jako velká troufalost. Nakonec se však ukázalo, že Kabát je zde doma, a kdo mohl, a měl čas, tak ten dorazil. Moc touto cestou všem děkujeme za fantastickou atmosféru! Chceme i poděkovat všem ze Stínadel (ani se moc nebouřili… 🙂 ) a osobně Františku Hrdličkovi, který měl tu odvahu, a stadion nám dal k dispozici pro tento koncert.

Dá-li bůh, strana a vláda (jak se kdysi říkávalo), tak jsme tam (doufejme) nebyli na posled, a ještě se tam někdy spolu zase potkáme! Díky Všem! Moc jsme si to užili!