Dlouho jsme Vám nic nesdělili, tak alespoň malá náplast…

Vrcholí (teď už fakticky) dodělávky na novém CD. Minulý týden jsme s naším již téměř „dvorním“ fotografem Františkem Ortmannem nafotili set fotografií, které budou k vidění na obalu a bukletu nového CD. Designu tohoto nosiče se ujal taktéž již téměř „dvorní“ grafik Martin Zhouf. Focení po delší době probíhalo venku, pod širým nebem, a tematicky se váže na obsah a název nového nosiče. Víc v tuto chvíli nechceme prozrazovat… nechme/te se překvapit!

Ve studiu SONO to ruku v ruce se spoluproducentem nejen tohoto nosiče, ale již několika nosičů Kabátu, Milana Cimfeho alias „Cimfáče“, doslova vře! Milan drtí texty, píše, přepisuje, muchlá, vyhazuje, atd… ale vypadá to více než nadějně, a nové CD vyjde 10.12.2010. (Tak tohle až si Špalek přečte, tak to s ním asi švihne! 🙂

S ohledem na opětovně „ne příliš šťastný“ termín dokončení a vydání nového CD, jsme své síly spojili se společností Tesco! Tato společnost nám vyšla maximálně vstříc, a od již zmíněného termínu si po dobu jednoho týdne budete moci tento nový nosič exklusivně zakoupit v tomto řetězci. Nejde o diskriminaci ostatních prodejců! Tato společnost přišla s konkrétní nabídkou, na základě naší poptávky, a podmínky spojené mimo jiné i s propagací a množstevní dostupností tohoto nosiče byli pro nás, a myslíme si že hlavně pro Vás, kteří uvažujete o koupi tohoto CD, vyhodnoceny jako nejlepší! Mimo jiné jsme ve spolupráci s touto společností připravili novinku, kterou jsme ještě nikdy nedělali! Bohužel se nejedná o celoplošnou akci… S ohledem na čas, další závazky kapely a jejích jednotlivých členů, budou v omezeném počtu, prostoru a termínech v následujících městech autogramiády! Skalní a natěšení fanoušci si tak mohou v těchto pár Obchodních centrech tento nový nosič nejen zakoupit, ale je tu možnost si tento zbrusu nový CD nosič nechat od Kabátu i podepsat!

12.12.2010 Autogramiády v Praze:

14:00 HP Tesco Zličín
17:00 OC Nový Smíchov
20:00 OC Letňany

14.12.2010 Autogramiáda v Praze:

15:00 OC Eden

16.12.2010 Autogramiády v Brně:

15:00 OC Futurum Brno
18:00 Avion Shopping Park Brno

To je pro dnešek asi vše, a slibujeme, že další podstatné informace a již „obligátní ochutnávka“ v MP3 na sebe nenechá dlouho čekat! Mějte hezký a klidný den!