Přátelé drazí… Je to vyrobené, a jde to do prodeje. Jak jsme již psali, bude to na úvod exklusivně v síti hypermarketů Tesco, ale postupně se to dostane do všech obvyklých prodejen. My Vám to, kdo máte zájem, můžeme poslat z našeho E-Shopu: KABÁT 2013 – 2015. Doporučená MC (maloobchodní cena) je 499,-Kč.

Tesco bude mít zřejmě opět výhodnou cenu pro své zákazníky, kteří mají jejich CLUB CART. Nicméně… tu můžete získat přímo v Tescu při nákupu, a při prodeji CD DO PEKLA / DO NEBE byla tato věrnostní sleva 50,-Kč na jeden nosič! Je to na Vás, ale zjevně se to vyplatí.

Na našem E-Shopu to máte za 450,-Kč
+ poštovné a balné.

Poštovné a balné bude pro 1-2 nosiče 85,-Kč, pro větší počet nosičů, nebo větší zakázku je to 140,-Kč. Chystáme ještě na listopad autogramiádu, která by se měla konat v Praze. Stop… pojďme s dobou…

I skupina Kabát má svého „Pasáčka“, a ten oficiálně říká: Skupina Kabát uspořádá zřejmě ještě v tomto roce, na zatím nezveřejněném místě autogramiádu, u příležitosti vydání nové kompilace DVD a CD, ale kde a kdy, o tom Vás budeme informovat později.

Zároveň bychom chtěli dementovat nechutnou informaci z léta tohoto roku, která chtěla pošpinit dobré jméno skupiny Kabát, že byl den před festivalem na Švihově spatřen jeden člen kapely v podnapilém stavu v šenku na Parkánu v Plzni.

Dotyčný byl s ohledem na svůj zdravotní stav pod vlivem lokálních léků, a to mohlo evokovat stav podnapilosti. Důrazně se touto cestou od tohoto nařčení distancujeme! Dotyčný je totiž nemocný! Má chronickou žízeň.