Zní to jak hláška z scifi románu… neuvěřitelné! 🙂 My jsme prostě rezignovali… vzdali jsme ten generační boj… ano přátelé, kapela Kabát má od 15. 11. tohoto roku svůj oficiální profil na síti facebook.

Před cca dvěma lety jsme zkusili založit jen profil jednotlivce, a… No nazdar! To byl mazec! Denně x žádostí o přátelství, a kdoví co vše to ještě spustilo a dodnes generuje. Kdo na to má mít čas, chuť a náladu? Je pravdou, že člověk je prý tak starý, jak se cítí být stár, ale… Na některé věci už naše generace nemá mozek. Facebook byl až dodnes jednou z nich. V tichosti jsme ho přehlíželi, a tvářili se, že v podstatě neexistuje. Nakonec jsme si ale museli připustit, že je to ideální soudobá přímá komunikace s fanoušky a příznivci. Ta se holt přesunula (mimo jiné) na sociální sítě.

Kdo má potřebu to zkusit, tak vstupte…

Když už jsme si ale založili svůj profil, tak se pokusíme být aktivní! Je ale otázkou, jestli to jde udržet, a kdy nám dojdou archivní materiály, invence, a dech. My si v tuto chvíli, kdy jsme na začátku, pochopitelně věříme, ale rok má cca 365 dní, a to je pěkná kláda, udržet to zajímavé a nenudit. Jsou kolem nás magoři, kteří tomu podlehli, a několikrát denně informují celý svět o tom, že vykonali potřebu, nasnídali se, jedou do práce, nudí se v práci, … to ale asi nebude náš případ. Celá kapela se však dohodla, že se o to pokusí, a v rámci svých možností Vás bude průběžně informovat o dění jednotlivců, a samozřejmě i celé kapely. Držte nám palce, ať to šlape, a možná se dozvíte, co jste nevěděli, a možná to bude (a my bychom to tak chtěli) občas i „pěkná prdel“.