Hned na úvod… Neruplo nám v bedně, ani nejsme nenažraný! Není to snaha vybagrovat ještě nějaké finance, když je Praha vyprodaná! Sešlo se několik věcí dohromady, a je z toho tento koncert. Musíme podotknout, že to nebude žádná oholená charita, jak to občas bývá, ale jde o plnohodnotný, bez pochyby „plnotučný“ koncert. Nicméně… výtěžek koncertu bude ve prospěch sdružení DDŠ.

V Praze se dokončuje nové multifunkční centrum, které nese název O2 Universum. Je „přilepené“ přímo na O2 Arenu, a dokonce jsou tyto dva objekty průchozí. Je zde několik nových sálů, a ten největší (kde bude předmětný koncert – Hall A) nabízí kapacitu cca necelých 5.000 osob. Jste zvědaví? Tak se jukněte: O2 Universum Je tam mimo jiné i „virtuální prohlídka“ tohoto nového centra. Co nás zaujalo je, že je zde na rozdíl od Karlína super kapacita na sezení.

Ale zpátky k meritu věci (nebo akce?)… Delší čas jsme hledali nějaký společný projekt se sdružením DEJME DĚTEM ŠANCI, a zároveň O2 Universum přemýšlelo, jak tento nový komplex otevřít. Nechtěli pořádat žádnou okázalou show pouze pro potencionální klienty a V.I.P. Nabídli tento unikátní prostor, slovo dalo slovo, a je tu tento koncert. Všichni jsme tím nadšeni.

Vy, kdo budete mít zájem, tak jde v podstatě o otevření tohoto centra, a Vy všichni můžete být u toho. Poprvé je jen jednou! A nejen to… Svou účastí podpoříte i dobrou věc. Již jmenované sdružení mimo jiné pomáhá dětem z dětských domovů se začlenit do běžného života poté, co opustí dětský domov. Není to snadný úkol, když si uvědomíme, že neměli to štěstí vyrůst v běžné plnohodnotné rodině, a narážejí na logické problémy s bydlením, zaměstnáním, finanční gramotností atd.

Vstupenky jsou ode dneška v prodeji v síti TICKETMASTER. Po dohodě všech tří zúčastněných stran je jednotné vstupné 999,- Kč.

Všichni pevně věříme, že to bude super událost, a můžeme jen zopakovat, že se na to všichni opravdu moc těšíme! Přijďte… rádi Vás uvidíme! 🙂