Dnes už to můžeme říci s jistotou… Skupina Kabát v těchto dnech prodala miliontý nosič!

Je to fantastický pocit, a úctyhodné číslo! Prodat milion nosičů v novodobé historii České Republiky (t.j. po roce 1990), kdy prodeje padají každý rok o desítky procent, to zavdá k velmi příjemným pocitům. Děkujeme Všem, kteří si tyto nosiče v minulosti zakoupily, a slibujeme, že Kabát ještě rozhodně nějaký ten nosič dodá!

Mimochodem… statisticky to znamená, že každý desátý občan ČR má doma alespoň jeden nějaký nosič Kabátu. 🙂

U příležitosti tohoto číselného jubilea dostane kapela od svého vydavatele EMI Czech Republic (který s Kabátem spolupracuje od počátku) na pražském koncertě v rámci chystaného turné diamantovou desku. Stejnou Diamantovou desku dostane s kapelou i jeden majitel nového alba Banditi di Praga. Ten, kdo si toto album zakoupil, nebo teprve zakoupí (do 30.března 2011), je totiž oním pomyslným majitelem miliontého nosiče! A protože se to nedá identifikovat, tak je tu možnost si o tuto desku zasoutěžit! Stačí si jen tento nosič zakoupit, vyjmout vložený výherní ticket a dle instrukcí se zaregistrovat zde na našich stránkách! Koncert v Praze by měl být 21.dubna 2011 v O2 Aréně v Praze, a zde by mělo i dojít k předání tohoto unikátního ocenění. Kdo má tedy zájem, neleňte, a koukejte se zaregistrovat!

A teď od jinud: včera proběhla první avízovaná autogramiáda v Praze v Letňanech, a mi děkujeme Všem, kteří dorazili, a doufáme, že všichni odešli spokojení, a že nelitovali… i když ta fronta nebyla z nejkratších!

Mějte klidný a pohodový den!