Jak jsme již avizovali, je připravené Turné 2020. Předprodej vstupenek započne 01.11.2019 v 11:00h. Jde o 17 koncertů po celé ČR, a připraveny jsou 4 koncerty na Slovensko. Tam ještě „ladíme“ jednotlivá místa a detaily. Měly by to být Bratislava, Košice, Zvolen a Žilina. Bohužel to není s plno objektivních důvodů zatím celé hotové, a dávat do prodeje jen něco se nám nechce. Nicméně… očekáváme, že to dáme dohromady během několika dní, max. týdnů. Turné by se mělo repertoárem zásadně lišit v tom, že budeme hrát nové věci z chystaného CD. To doufáme do Turné 2020 celé doděláme a pokud možno i vydáme! Vypadá to jako alibismus, ale po těch letech už je to vlastně klišé, ale i jasný postoj! Dokud s tím nebudeme spokojeni na 100%, tak to prostě nevyjde. Intenzivně se na tom dělá již od tohoto ledna, a práce pokračují. Chceme vždy ještě lepší CD, než bylo to poslední! Chceme vydat prostě nejlepší CD!

Turné 2020 je koncipované doprostřed stadionů, jak se ve světě říká „center stage“. Není to poprvé, a rozhodně ani naposled. Nás tato varianta fakt baví, i když např. mizí možnost se „zašít“ o pauzu u aparátu, a vydechnout. Bylo by mlácení prázdné slámy zde znovu opakovat, že mají všichni blíže k jevišti, že touto variantou vzniká „skutečný kotel“, který vytvoříte Vy, kteří dorazíte, … A teď ke vstupenkám… Máte možnost si „bezpečně“ zakoupit vstupenky, když využijete informace a případně webovou cestu od nás, z našich stránek. Na úvodní stránce máte buton, který Vás přesměruje na samostatné podstránky našeho webu, kde jsou asi všechny podstatné informace. Jaké informace? Kde se dají na jednotlivá města zakoupit vstupenky (jak on-line tak fyzicky – odkazy na pevná prodejní místa po celé ČR, odkazy na on-line nákup vstupenek), co byste sebou neměli nosit na koncert, atd.

VAROVÁNÍ

!!!!! NEKUPUJTE VSTUPENKY JINDE, NEŽ U NAŠICH SMLUVNÍCH PARTNERŮ !!!!!

Děláme to pravidelně, ale i tak se vždy najdou jedinci, kteří to nečtou, a zakoupí si vstupenky na stránkách, které nejsou rozhodně našimi smluvními partnery pro prodej vstupenek. Jde buďto jen o „předražené“ přeprodávání našich vstupenek, a to je ještě ten lepší případ. V jiných případech vstupenky nikdy nedorazí, a Vy nám pak píšete, co s tím máte dělat… Nic! Nic se s tím dělat nedá! Doslovná „vychcanost“ těchto pseudo ticketingových společností spočívá v tom, že si u vyhledávačů platí reklamu, aby jejich stránky vyskakovali jako první úplně nahoře! Dokonce už došli tak daleko, že když si např. zadáte do vyhledávače zadáte Ticketportal, vyskočí jako první úplně nahoře odkaz nikoli na oficiální stránky Ticketportal, ale na www.onlineticketshop.cz/‎ (všimněte si domény .cz) s tel. číslem +31 50 201 1520 což je číslo do Holandska, kde Vám to nikdy nikdo nezdvihne! Nejsme ani schopni ověřit, jestli vstupenky od těchto „přeprodejců“ jsou pravé, a jestli se s nimi vůbec na koncert dostanete. Chcete mít 100% jistotu, že se na koncert dostanete?

VSTUPENKY NAKUPUJTE POUZE

         
(SMLUVNÍ PARTNEŘI – KABÁT TURNÉ 2020)