První dva koncerty turné jsou již minulostí… Doufáme, že jsme nezklamali, a že ti, kteří přišli, dorazí i příště. 🙂 Počasí v den koncertů nám vyšlo, a byť asi nejsme silně věřící, děkujeme těm nahoře, že nás v tom „nevykoupali“. Teď stavíme Budějovice, a co byste řekli? Ano… prší!

Tak snad se tento vzorec nezmění, a v den koncertu bude pěkné počasí. Předpověď zatím vypadá optimisticky… ale znáte to. Meteorologové neručí za nic, a věřte jim. 🙂

V Plzni jsme se symbolicky rozloučili s aktivní fotbalovou kariérou našeho kamaráda Pavla Horváta. Pavel si s námi dal jako skrytý talent (to jsme opravdu nečekali… ta barva hlasu… to se musí slyšet) pecku Žízeň. Zlý jazykové říkali, že jí měl celou svou kariéru, ale kdo ví… 🙂


Foto: David Havlena (to se obzvláště povedlo…. 🙂 )

V Plzni nás také navštívili V.I.P. zprávy z Prima TV. Kdo na to včera neměl čas, a chtěl by to vidět, tak tady je proklik do jejich archivu.
V.I.P. Zprávy – 23.5.2015 (reportáž Kabát / Plzeň – v čase: 09:20)


Foto: Pavel Blažíček (a prý že peklo neexistuje… )

Na Facebook přišlo pár opravdu vydařených fotografií, a my se s Vámi o ně dělíme i zde na ofiko webu. Obzvláště „vypečená“ je ta od Davida Havleny… jako by to navazovalo na obal Bandity di Praga.

Jinak se množí dotazy na časový harmonogram. Takže… všude (mimo Piešťan, kde je více hostů) to bude vypadat cca stejně:

ČASOVÝ HARMONOGRAM KONCERTŮ

17:00 OTEVŘENÍ AREÁLU
19:00 HOST – BLUE ROCKET
20:15 KABÁT

Těšíme se na Vás zítra v Budějovicích, a všem, kteří dorazili do Varů a Plzně moc díky za skvělou atmosféru, kterou jste tam vytvořili! Byli jste úžasní!


Foto: Alena Šináglová