Včera a předevčírem večer jsme konečně viděli vše pohromadě, a ladí se detaily. Nastavují se přesné pozice světel, intenzity LED obrazovek, pyrotechnika, zvuk… Kapela si již včera odzkoušela na pódiu, a teď právě probíhá zvuková zkouška na dnešní první koncert!

Ještě jsme nezveřejnili (a za to se tak trochu omlouváme) informaci, že s námi celé turné (mimo SK) jede spřízněná kapela a v podstatě kámoši z Teplic, kapela Blue Rocket. Je to pohodový „jižanský rock“ a doufáme, že se Vám to bude líbit!

Stále se na nás sypou dotazy:
Kde a kdy se dá koupit nové CD – DO PEKLA/DO NEBE.

Cédéčka budou k dostání na všech autogramiádách, na všech koncertech (i po skončení koncertu), a do 16.6.2015 je bude exklusivně prodávat ve všech (včetně minimarketů) pobočkách společnost TESCO.

Po skončení exklusivity TESCO by měly být k dostání ve všech ostatních běžných místech, ale například po dohodě s hlavním partnerem turné – společností O2, se budou dát zakoupit i ve všech jejích prodejnách. A nejen to… kdo si uschová vstupenku z koncertu, dostane zajímavou slevu. Nebude-li mít zájem o CD, nebo už ho bude vlastnit, může si zakoupit např. speciální limitovanou edici telefonů Samsung, které se vyrobili speciálně u příležitosti tohoto CD a Turné. Více informací je a bude na stránkách k tomu vytvořených: www.o2.cz/kabat.

Závěrem: držte nám palce, ať to dnes večer vše klapne, ať nám vyjde počasí (byť předpověď je zatím proti), a my Vám asi zítra naservírujeme první dojmy a pár fotek!