Tak klip jsme nejen natočili, postříhali a nabarvili, ale v úterý 8.února měl premiéru na TV Óčko. Překvapení už tudíž není překvapení, a tak je již veřejným tajemstvím, že překvapení je, že si v klipu zahrál velmi podstatnou roli Karel Gott.

Je to náš oblíbenec, a člověk, kterého si opravdu vážíme! Nemá to sice rád, ale oslovení „Mistr“, není v tomto případě posměšné, ale dokonale to vystihuje nejen postavení této úžasné „persony“ na nebi českého show bussinesu, ale on takový prostě je! Ještě jednou touto cestou velké díky a hluboká poklona!


Foto: F.Ortmann

F.A.Brabec, to režíroval, jeho úžasná žena všechny „vystajlovala“, Ivanka Buková to celé zprodukovala, a takhle by jsme mohli děkovat ještě pěkně dlouho…
Prostě děkujeme Všem, kdo se na tomto klipu podíleli!

Doufáme, že se Vám klip líbí, nebo bude líbit. S ohledem na fakt, že ho vlastně není kde pouštět, a ekonomicky je to vražda, je to takový „bonbónek“ a poděkování pro fanoušky, za Vaší přízeň! Točilo se to prostě jen tak pro radost… 🙂

P.S. Mimochodem, autorem rozuzlení tohoto klipu je Tomáš Krulich! …to jsou ty skryté rezervy! My o nich víme, ale on se tomu brání zuby nehty, a raději nepřetržitě soutěží o diamantového bobříka mlčení (to je za 10let nepřetržitého mlčení – a už ho má na dosah!)

Kabát – Banditi Di Praga – 2010 (color and natural version)