Přátelé… máme pro Vás dvě novinky. Jako první „hot news“ tímto oznamujeme, že 10.12.2019 proběhne vlastně pseudo Vánoční koncert v klubu SONO v Brně. Mimochodem… Kabát a Vánoční koncert… to zní kuriózně, co? 😊 Teď vážně… Plno fanoušků z Moravy bylo zklamáno, že jediný koncert v tomto roce mimo vyprodané turné, byl koncert v Praze v O2universum. Chceme i Vám na Moravě dát ještě jednu možnost se potkat v tomto roce 2019, a zároveň se tímto koncertem po čtyřech letech vracíme do klubu SONO v Brně.

Koncert je bude zajímavý minimálně tím, že koncerty v klubech standardně nepořádáme, a toto je opravdu „světlá“ výjimka. Krom chuti vyhovět fandům z Moravy je tu ještě minimálně jeden aspekt, a to, že se ten minulý koncert opravdu vydařil, a my bychom na to rádi navázali. Zároveň klubový koncert má jinou, osobnější atmosféru, klub SONO má výbornou akustiku, a s ohledem na termín to bude i nejen Vánoční koncert, ale my tím de facto zakončíme tento pro nás velmi úspěšný rok. Takže… kdo má chuť a čas, vstupenky se dají zakoupit v síti Goout nebo na recepci SONO.

Druhá „novinka“ je neméně důležitá a neméně pozitivní. Vše se doúčtovalo, a čistý výtěžek koncertu pro nadaci Dejme Dětem Šanci je úctyhodných 2.273.400,-Kč. To je prostě super! My cítíme tu skvělou možnost a povinnost Vám všem, kteří jste na tento koncert přišli, teď a tady poděkovat! Je to vlastně Vaše zásluha, a všichni na sebe můžete být pyšní! Jsme domluveni s nadací, že až proběhnou kroky s investováním tohoto výtěžku, dostaneme k tomu podklady, a my Vás budeme informovat, co se podařilo za tyto „společné“ prostředky zrealizovat! Krom nás a Vás nesmíme zapomenout, že nedílnou součástí tohoto počinu byla společnost Bestsport, která provozuje toto nové multifunkční a kulturní centrum. I jim patří velké díky!

Mějte se fajn, a s některými v prosinci v Brně… na shledanou!