Hezký den všem fanouškům! Kabát řeší po celou dobu, co dáváme dohromady letní festivaly (jinde Kabát letos bohužel nemůžete vidět), jak uspokojit i Prahu, která žádný festival nemá! Přišla nabídka od společnosti O2, která tento problém řeší, ale má to háček! Sazka Aréna se přejmenovává na O2 Arénu, a oficielní pokřtění tohoto počinu je naplánováno na 24.května 2008.

My jsme tuto nabídku přijali, a chystáme „regulerní koncert na tento termín! Hostem tohoto koncertu je kapela AIRFARE. Háček spočívá v tom, že vstupenky si může zajistit, a zaregistrovat pouze ten, kdo využívá služeb této společnosti!

Kladnou stránkou tohoto všeho, která nás mimo jiné přiměla toto přijmout, je i fakt, že vstup bude „zdarma“!! Je potřeba se od 05.května zaregistrovat ( bližší informace na www.vaseo2arena.cz ), a pak už by mělo být vše O.K. Chápeme, že ne všichni využíváte služeb této společnosti, ale jistě někdo ve vašem okolí ….. no, slíbili jsme, že Vás nebudeme navádět! 🙂 Kapacita je omezena, s ohledem na to, že jsme se s O2 dohodli, že na horních galeriích nebudou lidi ( je tam prd vidět, a kulový slyšet .. ), tak kdo má zájem, nepromarněte termín zaregistrování!

Ještě domlouváme pár letních festivalů, a jakmile budeme mít vše potvrzeno, ihned Vám to sem napíšeme!

Mějte se fajn, a V O2 Aréně „ostrý obraz a čistý zvuk“! 🙂