Po několika týdenních peripetiích je konečně hotovo. Smlouvy jsou uzavřeny, a pražský koncert má konečně své místo konání: LETIŠTĚ PRAHA LETŇANY.”

Je to nejen pro Kabát nové místo, ale v důsledku to má oproti alternativám v Praze své jasné výhody. Odpadají problémy s hlukem, protože koncert je směrovaný ven z města a mimo obydlené plochy. Zároveň je cca 200m od místa konání přímo stanice metra: trasa C – Praha Letňany. S ohledem na úvahu o Národním stadionu je stanice řešená co do kapacity opravdu velkoryse. Naše doporučení pro pražské fanoušky je jednoznačné – přijeďte metrem! Auta nechte doma!

Pro fanoušky z přilehlých měst je přímo vedle vstupu do areálu koncertu před PVA jedno parkoviště, druhé záchytné parkoviště je přímo u metra, a kdyby ani to nestačilo, uzavřeli jsme dohodu s OC Letňany, kde je k dispozici další kapacita. Nicméně… opakujeme… chcete-li se vyhnout možným komplikacím, nechte auta doma, a přijeďte metrem.

Slovensko – pouze jeden koncert

Tak definitivně… na Slovensku bude bohužel jen jeden koncert. Vyjednávání na východě zkolabovala, ale o to lepší bude (doufáme) jeden jediný koncert v Piešťanech. Odpadá stres s přesunem přes celou zemi… Promotér Topfestu Dušan Drobný přichystá tento jediný koncert jako předzvěst Topfestu, který bude cca za tři týdny po Kabátu. Bylo by to totiž poprvé, za existenci tohoto festivalu, kdyby chyběl Kabát. A to přece nedopustíme! 🙂