Hlavní partner „Počertech velkého koncertu“ Kabátu – Telefonica O2, pro vás ve spolupráci s Kabátem připravila u příležitosti tohoto „výročního“ koncertu Limitovanou sérii telefonu Nokia 6300.

Tento telefon se od běžné 6300 liší gravírovaným logem koncertu na zadním krytu telefonu a obrazovým obsahem, kdy se pro tento telefon vytvořily „spešl“ tapety na display, které si majitelé tohoto telefonu zdarma stáhnou ze stránek distributora tohoto telefonu.

Uchvacovat Vás „parádní“ krabicí, ve které je to vše zabaleno Vás nebudeme, páč po rozbalení už to žádnou další funkci nemá… no..nemá mít…, i když… něco by se do toho dát jistě dalo (šroubky a matičky v dílně, … 🙂

Zakoupit se to dá (je to již výše popsáno několikrát) v prodejnách společnosti Telefonica O2 za 3.795,-Kč.

P.S. Jen touto cestou upozorňujeme všechny budoucí majitele tohoto telefonu, že při stahování obrazového „kontentu“ máte jen tušíme dva pokusy, tak komu se budou tapety líbit, doporučujeme po vlastní zkušenosti nerozdělovat si tuto činnost na více etap, a „slíznout“ obsah nejlépe najednou!

S ohledem na fakt, že je telefon určen prioritně jako produkt pro zákazníky společnosti Telefonica O2, můžou potencionální zákazníci ostatních operátorů narazit na problém se stažením obrázkového obsahu! Zapůjčíte li si však na moment SIM kartu někoho, kdo využívá služeb tohoto operátora (stažení kontentu je zdarma!!!), tak se ukáže, že žádný problém není… ale prý by jsme neměli nikoho navádět.. tak jako že jsme nic nepsali, a vy jste nic nečetli… 🙂

 width=