Nelze si nevšimnout, kolik se za poslední roky uskutečnilo pěveckých a talentových soutěží. Pro většinu soutěžících to končí nejpozději finálovým večerem. Pak se rozjedou zpátky do svých domovů, a většinou už dál, až na pár výjimek, v této branži nepokračují.

Je nejen tady v této soutěži plno talentů, ale vlastně ve všech podobných soutěžích. Je to asi opravdu škoda, že někteří dál nepokračují. Nejsou k tomu ale evidentně podmínky. Je zde asi největší problém v tom, že nemají co zpívat. Chybí autoři. Ne každý má až takový talent, aby si vystačil jako výborný interpret, a ještě byl zároveň výborný autor jak textů, tak hudby. Chybí i schopní manažeři, a média se tím pádem také nepřetrhnou…

S kapelou jsme si řekli, že k této soutěži (Hlas) máme díky Josefově účasti blíž, a že tedy jako bonus, a podporu, jednomu z finalistů umožníme ještě jeden zážitek na celý život.

Chtěli bychom tady a teď oznámit (ale v podstatě vlastně potvrdit), že po dohodě mezi kapelou Kabát a produkcí soutěže „Hlas Česko Slovenska“ :

Jednoho z finalistů Hlasu, které ho si Kabát sám osobně vybere, pozveme jako speciálního hosta, vedle již avízované Dánské kapely D-A-D na Vypich. Tam si zazpívá před desítkami tisíc našich fanoušků, a třeba ho to nakopne k další práci a ve snaze se prosadit v českém showbusinesse. Jak praví jeden náš hit: Kdo ví jestli… třeba to klapne! 🙂

Záznam oznámení Josefa v prvním finále Hlasu, o tomto „počinu“…