Máme na vás velkou prosbu… Informací je v tomto článku více než dost, tak si ho, prosíme, pečlivě celý přečtěte, ať se vyhneme dotazům, na které jsou zde odpovědi! 😊

Nechtěli jsme vás zklamat, tak jsme se tak trochu tvářili, že se nic moc neděje, že jen stále pilně pracujeme, ale vše nasvědčuje tomu, že jsme to nakonec zvládli. Naše nové album EL PRESIDENTO je v naprosto smrtícím finiši. Současně se mixuje zvuk a na jiném místě se dělá mastering. Bude obsahovat 13 nových pecek a vy si dnes, tj. 26.9.2022, můžete poslechnout od 15:00 na Rádiu Impuls živý rozhovor s Josefem a v rámci tohoto pořadu bude mít „světovou“ premiéru nová pecka z tohoto alba „RUMCAJS MILOVAL MANKU“. Kdo to nestihne, tak na našem YouTube kanále kabat-tv bude tato věc k poslechu od 16:00 hod.

Jak jste již možná zaznamenali, tak se na tento „singl“ točil klip, který je momentálně ve fázi postprodukce, a půjde-li vše dobře, tak vám ho nejpozději 3.10.2022 ráno ve Snídani na Nově pustí Josef s Otou, kteří budou hosty tohoto živého vysílání. Jsou naplánovány dva vstupy: jeden na 7:30 a druhý po 8:00 hod. Možná bude dříve, ale to se uvidí. Koho to opravdu zajímá, tak si hlídejte náš profil na Facebooku, kde budou aktuální informace.

Jinak krom této „nestresové“ a naprosto pohodové práce ještě probíhají finální přípravy na Turné 2020/22, které začne 6.10.2022 v Chomutově. Den před koncertem, tj. 5.10.2022 bude místní Hypermarket Globus hostit naši autogramiádu. Tam už by se měl dát zbrusu nový CD nosič zakoupit.

Scéna Kabát Turné 2020/22 – 360° – hrajeme do všech stran!

Nejen v Chomutově, ale ve všech městech je naplánovaná autogramiáda, která bude vždy den před koncertem. Děláme vše pro to, aby všude byly včas nové nosiče, aby bylo krom běžných upomínkových předmětů ke koupi i nové CD k podepsání!

Pro ty, kteří se nedostanou do vybraných prodejních míst, nebo jsou „marod“, popřípadě mají jakýkoliv jiný důvod, který jim tento přímý nákup nového CD znemožňuje, bude již tento týden spuštěn prodej nového CD „EL PRESIDENTO“ v našem E-Shopu. Princip bude jednoduchý… kdo dřív přijde, ten dřív mele. Vysvětlíme… První nosiče se začnou rozesílat 5.10.2022 a množství bude záviset od počtu výrobní kapacity a kapacity balení. Vše je však předem připravené a jsme podle nás schopni zvládnout i případný velký zájem o rozesílání CD. Řešíme poslední detaily a vypadá to, že máme partnera, který asi zásadním způsobem ovlivní cenu za zaslaní.

A teď na závěr takový náš „evergreen“…

Neustále se opakují dotazy kolem platnosti vstupenek zakoupených na aktuální Turné 2020/22. Jestli jsou platné vstupenky na původní rok 2020 i na toto Turné 2020/22, atd. Už název Turné se k tomu v podstatě staví jasně, ale pro jistotu to zopakujeme. Opakování je prý matka moudrosti.

Takže, přátelé… znovu, lépe a radostněji…

Ten, kdo měl a má zakoupené vstupenky na původní Turné 2020, přeložené kvůli Covidu, tomu tyto vstupenky platí na nový termín v daném městě a na místo, na které si je zakoupil!

Ten, kdo ještě vstupenky nemá, si může zakoupit vstupenky na jednotlivé koncerty v sítích (dle měst):


Ticketportal, Ticketmaster, TicketLive a Sazka Ticket