Tak na úvod se musíme omluvit za informační „proluku“, ale kapela i management průběžně dělají na obojím, a ještě chvilku dělat budou… ale teď už to snad pofrčí!

Kapela již dvakrát navštívila studio Sono, kde chystá zbrusu nové CD, které získává, byť zatím jen obrysy, ale o to konkrétnější… Natočilo se cca 16 nových nápadů, a teď se bude pilovat, obrušovat, zpomalovat, zrychlovat, aranžovat, … a hlavně textovat, a textovat, a vyhazovat, a textovat … a to tak dlouho, dokud to nebude „to pravé ořechové“!

Sypou se na nás dotazy ze všech stran, jak to tedy bude s novým CD, a s jediným koncertem tohoto roku, u příležitosti 20ti let Kabátu ve stejné sestavě?

picture

CD se natáčí, a „termínem snů“, který předem nevyvracíme, ale krk by za něj v šanc asi nedal nikdo z nás, je začátek září tohoto roku.

Koncert je ve fázi příprav, a veškeré informace oficiálně oznámíme „co nevidět“! Jen můžeme vyvrátit informace o termínu 17.09.2009 – ten to není! 🙂 Bude to o kousíček dříve, ale to Vám spolu s informacemi o předprodeji vstupenek, přesném místu konání, možnosti rezervace, rozdělení dle sektorů a cen oznámíme co nevidět! Bude možnost si zakoupit vstupenky (poprvé od roku 99) jak na stání, tak i na sezení. Ještě nám chybí pár detailů, tak nám věřte, že neděláme „kůžičky“, ale zatím by to bylo neúplné. Jediná „relevantní“ informace je, že kapacita tohoto „výročního“ koncertu bude omezená, a to s ohledem na velikost prostoru a bezpečnost všech potencionálních návštěvníků tohoto koncertu!

Mějte s námi tedy prosím ještě chvilku trpělivost, a my Vám za to slibujeme „slyšenou a podívanou“, kterou Vám Kabát doposud nemohl nabídnout, a která je již ve stádiu finalizace.

Hezký první jarní den, který se vydařil, a brzy na shledanou!

picture