Tak, a je to tady! Zase jsme všichni o rok starší! Co je na tom pozitivní a spravedlivé…? Že všichni stejně …

Ke konci roku mají lidé ve zvyku tak nějak bilancovat. Pro nás to je velmi příjemné bilancování. Byl to nádherný rok. Plno lidí si asi říká, co tyhle životem otřelé hochy ještě může rozházet, nebo nedej bože dokonce nadchnout… ? No jejda, toho je! Na konci roku 2006, jsme stihli vydat nové CD Corrida, jak říká pan Bosák „ tzv. o prsa korejské ženy“, a rok 2007 ukázal, že se to asi povedlo. Nejen, že si Vás mnoho toto CD pořídilo, a ohlasy byly pozitivní, ale společně jsme si to užili v květnu a červnu na stejnojmenném Turné Corrida 2007. A že Vás tam bylo vidět a slyšet! 🙂

V létě jsme se potkávali na festivalech, a na začátku prosince jsme to pocítili i úspěchem v anketě Zlatý Slavík 2007. Co dodat … parádní rok!

V roce 2008 nás žádné turné nečeká, ale možná se potkáme v létě na pár festivalech, a příslibem do dalšího společného období by měla být informace, že se začíná pomalu ale jistě pracovat na novém CD. Ti, kteří Kabát sledují delší čas, a třeba i systematicky, si již v tomto momentě uvědomili, že to ovšem neznamená, že by se stalo něco zásadního již během tohoto nového roku. Ano, realita, a hlavně léty prověřená skutečnost hovoří jasně: „bude to trvat“! A tak asi realisticky můžeme všichni očekávat výsledek tohoto snažení nejdříve až v roce 2009! Nicméně Vám letos dodáme slibované DVD z Turné Corrrida 2007, ale asi až na podzim. Stále se na něm pracuje.

Tak že…
Dámy a pánové, přátelé, kamarádi. … ať se Vám v tom Novém roce 2008 vše daří, ať Vás provází pevné zdraví, a k tomu Vám všem přejeme i tu pomyslnou a někdy tak potřebnou, špetku štěstí! Mějte se fajn, a jak říká Tomáš Hájíček „buďte na sebe kurva hodní“ !