Tak a je to opět tady… Starý rok vzal kramle, a už je to jen součást naší minulosti, no a my tupě (po Silvestru to ani jinak nejde) zíráme do budoucnosti, byť z opatrnosti jen do periody jednoho roku.

Jaký bude… ? Například čínský kalendář říká, že je to rok králíka! Mě napadla jen jedna činnost ve spojitosti s králíkem, ale to si nechám raději jen pro sebe… 🙂

Návštěvníky těchto stránek ale zcela jistě zajímá něco docela jiného. Co bude dělat v roce 2011 Kabát? Část plánů již byla odhalena…

Jaro: Turné 2011 Banditi di Praga které proběhne v období Březen – Duben 2011. Přesné termíny Vám dodáme ještě tento týden. Vstupenky do většiny měst ( chybí nám tam Uherské Hradiště! 🙂 budou v prodeji souběžně s touto informací, tj. také tento týden!

Léto… no uvidíme, ale možná se někde potkáme 🙂

A podzim? Tam pro Vás chystáme jedno z nej překvapení za posledních minimálně… no budete asi překvapený! To jsme nečekali ani my sami! 🙂 Leč, nechte se překvapit! Dělá se na tom, a má to svůj čas.

Takže přátelé, fanoušci, sympatizanti, odpůrci, a… prostě všichni lidi dobré vůle a fandové muziky: Mějte klidný a pohodový rok, hafo príma zážitků, dobré muziky, a hlavně ať nám Všem vydrží zdraví !