Přátelé… a je to opět tady! Končí nám rok 2014, a chystáme se na nový rok 2015. Na konci roku lidé rozesílají svým blízkým a spřízněným duším „PéeFka“ – PF. Pro ty, kteří jen tuší, to pochází z francouzštiny, a je to v podstatě přání: „pro štěstí“ – Pour Féliciter.

Opět se člověk tak nějak přirozeně ohlíží za uplynulým rokem a řeší: co se povedlo, co se nepovedlo, dává si předsevzetí do dalšího roku… Všichni zapomínáme na základní věc: považujeme svou existenci za samozřejmou, a přitom je naše bytí na tomto světě v podstatě skutečný „zázrak“. Je fajn být tady s Vámi!

Nám se rok 2014 v celku povedl! Byť za námi hmatatelně zůstaly jen dva koncerty, tak to stálo za to. Oslavili jsme společně 25.let existence kapely v jedné sestavě, a bylo to super. Obzvláště vypečený byl Vypich. Nejenom, že Vás přišlo víc než je běžné, ale hlavně jste přišli! I když nebylo zrovna dvakrát príma počasí. A atmosféra koncertu? Zcela jistě snese srovnání s těmi „nej nej koncerty“ na světě! A to je Vaše zásluha! To, že jste přišli, a tuto atmosféru jste vytvořili. Přemýšleli jsme, jak Vám ještě jednou poděkovat, jak si připomenout tu báječnou atmosféru, a jak Vám popřát štěstí a zdraví do nového roku. Poslat to osvědčené PF… a ejhle… za nás to vyřešil David Beránek. Vytvořil z dokumentárních záběrů interaktivní PF, a my Vám ho teď a tady nabízíme ke zhlédnutí.

Mějte báječný rok! Važme si toho, že tu na světě můžeme vůbec být, a radujme se z maličkostí! Přemýšlejte, jestli některé starosti, se kterými si všichni občas lámeme hlavu, stojí za to, aby si s nimi člověk vůbec hlavu lámal …

My Vám za sebe můžeme slíbit, že se potkáme v květnu a červnu na OPEN AIR TURNÉ 2015, a že konečně „dorazíme“ to nové CD! Ještě jednou: pevné zdraví, a trochu toho potřebného štěstí!