Tak to máme za sebou… jako ta slečna s alba Má jí motorovou! Pocity jsou smíšené (no ani u již zmíněné slečny to asi nebylo jinak, že.. 🙂 ale samozřejmě převládá nadšení z atmosféry, kterou se Vám i nám povedlo v tomto jinak „více než chladném a nehostinném“ baráku vyvolat. Je fakt, že už jsme tam i my viděli pár koncertů., ale aby si na konci koncertu stouplo i čtvrté patro… to není běžný jev! Prostě Praha překvapila, a je mezi „Top ten“ tohoto turné! Ještě by jsme touto cestou rádi poděkovali všem technickým složkám Arény, protože se k nám chovali fantasticky, a i díky jim vše proběhlo k naší naprosté spokojenosti!

Na tomto koncertě došlo i k již avízované události, a to k předání Diamantových desek“ společností EMI za více jak 1.000.000ks prodaných nosičů! Mimo kapely zde došlo k předání i slíbeného kusu pro výherce soutěže, která probíhala po vydání posledního CD zde, na našich stránkách. Že se to (na rozdíl třeba od výběru dodavatele na KV Arénu v K.Varech – to byla čurina, co? 🙂 nezmanipulovalo jasně potvrdil sám výherce, protože si pro tuto cenu dojel až ze Slovenska!

Samotné předávání sice proběhlo bez nějakých pompézních gest, a proslovů, ale v důsledku je to neuvěřitelný počet, obzvláště s ohledem na fakt, že to Kabát dokázal v novodobé historii samostatné ČR, kdy se prodej každý rok propadá v řádech desítek procent! Prostě touto cestou děkujeme všem, kteří nějaký ten nosič mají doma, že si ho byli ochotni koupit, a doufáme, že jsme ještě rozhodně neřekli poslední slovo. Nějaké to CD, DVD, LP nebo BluRay ještě zcela určitě spatří světlo světa. Kdo na pražském koncertě byl, tak si jistě všimnul, že se točí, a když bude dostatek energie a chuti, tak by to mělo na podzim tohoto roku vyjít! My se těšíme na poslední koncerty ve Zlíně a v Olomouci, a komu se toto turné líbilo, a chtěl by si ho připomenout, tak sledujte náš web, a my vám dáme včas vědět, jak je to s tím záznamem pražského koncertu!

Hezké Velikonoce, a brzy někde na viděnou, nebo na slyšenou!