Evidentně se plno z Vás (odpovídá tomu zájem o vstupenky) rozhodlo si zakoupit vstupenky s dostatečným předstihem, a mimo jiné, kapacity jsou omezené, a kdo chce mít jistotu, že Turné 2013 uvidí, ten dělá dobře. Je mezi Vámi ale asi i hodně těch, kteří se rozhodli, že zakoupí vstupenku na Turné někomu, na kom jim opravdu záleží, a obdarují ho tím na Vánoce. Abyste se netrápili se zdobením obálek, tak jsme pro Vás vytvořili velmi jednoduchý stylový „obal“ na vstupenku v designu turné.

Kdo má zájem, stáhněte si to do svého počítače, a vytiskněte. Jen ještě rada na závěr… použijete-li silnější papír (vyšší gramáž) než obvyklý kancelářský papír 80g, a třeba ještě matný křídový… výsledek bude několikanásobně lepší! 🙂

Užívejte advent, a nezblázněte se z toho z toho shonu. Není podstatné nakoupit to nejdražší a nejnovější… Podstatné je, aby dotyčná obdarovaná osoba jasně věděla, že není sama, že si někdo vzpomněl, že na ni někdo opravdu myslí!

Poslední dobrá rada dne speciálně pro mužskou populaci: Pánové… z vlastní zkušenosti Vám radíme… i když se zdá dárkové balení piva s Vánoční tématikou opravdu neodolatelné, a lepší dárek si pro Váš ženský protějšek (který standardní český muž po více jak pěti letech společného soužití stejně považuje za kámoše) prostě nedovedete představit, vězte, že vaše ženské protějšky to prostě nejsou schopny ocenit… neřešte proč, nedivte se, a berte to jako holý fakt! Kupte svým partnerkám a přítelkyním rozhodně jiný dárek! 🙂

No a ten, kdo má vstupenky na Beatfest 2012 (8.12. Incheba Aréna Praha), tak s tím se těšíme v sobotu naposledy v tomto roce na viděnou a na slyšenou!

Obálka ve formátu PDF

Obálka ve formátu JPEG