Mátlová v Lotyšsku propadla! Na osmnáctém místě z osmnácti finalistů skončila zpěvačka a tanečnice Kateřina Mátlová (28) na mezinárodní soutěži pěveckých talentů New Wave v Lotyšsku.

Účast Kateřiny vzbudila pozornost již před odletem. Finále se totiž mělo konat pouze v počtu sedmnácti zpěváků, mezi něž půvabná blondýnka nepatřila. Zástupcem České republiky měl být pouze Sámer Issa.

Bojím se, že Česká republika nemá velkou šanci, protože nám udělala ostudu kapela Kabát na Eurosongu, kde skončila poslední,“ prohlašovala Kateřina před soutěží. Nakonec dopadla stejně bídně jako dlouhovlasá parta rockerů.

Zdroj: Blesk CZ Autor: agš (10. 8. 2007)

Skupina Kabát by se touto cestou chtěla upřímně omluvit této bezesporu mladé a talentované zpěvačce. Její snaha, expandovat mimo malé území České Republiky (které jí již delší čas obrazotvorně leží u nohou) do světa, bohužel narazila na špatnou pověst českých interpretů, kterou jednoznačně na delší čas totálně pohnojila skupina Kabát svou účastí na Eurosongu. Jako malou náplast na tuto křivdu, můžeme nabídnout slečně Mátlové kontakty na „kapitány show-businessu“ v Laosu a Vietnamu, které jsme získali během loňské dovolené v jednom nejmenovaném autokempu nedaleko Chebu.