Buton (stejný obrázek jako pod článkem) který je na intro a úvodní stránce bude aktivní, až bude na počítadle, které momentálně odpočítává čas, uvedeno 00:00:00:00. Pak bude tento „buton“ (česky knoflík, ale to uznáte sami, nezní tak dobře) aktivní, a bude se dát přejít k informacím o tomto projektu a k prodeji vstupenek.

Abychom Vás ale již nyní lehce navnadili, tak jsme již „vykopli“ reklamní kampaň“. Vše se kompletně „odtajní“ až 13.listopadu, kdyby zároveň měli být k dispozici už i vstupenky. Takhle nějak začíná vždy velká konspirace, a vyvolává to spekulace, a to je to „maso“… Např. informace kolem smrti JFK se odtajní až v roce 2029… tak to jste na tom ještě docela dobře, ne? :-). Ne že by byla kapacita nějak napnutá, ale je fakt, že to bude rozděleno do kategorií… ale to vše až toho 13. Listopadu. Kdo nemá např. nápad na dárek pro kamarády, chce sbalit neuvěřitelnou ženskou v romantickém prostředí komorního koncertu, atd… tady bude jeho šance! 🙂

Neberte to tak, že se snažíme být zajímaví a děláme kůžičky… jen to ještě není celé hotové, i když už jen ladíme detaily, ale do toho slíbeného termínu to jistě stihneme (konec konců, jak je již naším dobrým zvykem: vše na poslední chvíli… 🙂 )

Mějte se fajn, a brzy na shledanou… (nemělo by tu být spíše: brzy na čtenou?)