Tak, a jdeme do finále… čekají nás poslední koncerty Turné. Č.Budějovice, Pardubice a Olomouc jsou beznadějně vyprodané, a poslední šance pro opozdilce je už jen ve čtvrtek 21.04. Praha a v úterý 26.04. Zlín!

Praha má už v prodeji jen posledních pár set vstupenek, a je tu ještě dokonce šance zakoupit vstupenku na první patro, neboť jsme v pátek dodělali rozmístění kamer v O2 Aréně, a ještě se nám povedlo nějaká místa díky tomu na prvním patře uvolnit! Větší šance je na čtvrtém patře, kde evidentně kupující váhají, jestli koupit či nekoupit… Dostali jsme informaci, že někteří prodejci tato místa přímo nedoporučují, s „fundovaným“ názorem: že tam nebude nic vidět a slyšet… Přinejmenším nás to uráží, a je to lež! Už jsme psali, a rádi to zopakujeme, že čtvrté patro vizuálně (a o to více v našem případě, kdy je stage uprostřed haly) rozhodně nebude trpět, a pro super zážitek bude nainstalován specielně (na rozdíl od některých koncertů v této hale v minulosti, a v našem případě narozdíl od ostatních hal, které jsou podstatně nižší) zvukový systém pro tyto diváky! Více už se k tomuto vyjadřovat nemá cenu…

Ti, kteří to prostě nestihli, prováhali ten správný okamžik, nebo je naladili pozitivní ohlasy na toto turné, mají opravdu poslední šanci ve Zlíně! Pro lidi z Ostravy, Olomouce, … a dalších měst na Moravě je to celkem ještě rozumné řešení, no z Čech je to popravdě řečeno „trochu z ruky“… ale kdo to chce vidět, a zatím to nestihnul, tak ten se asi projede… 🙂 To se nedá svítit!

Za již proběhlé koncerty móóóóc děkujeme! Je to úžasné turné, a my si to „kurevsky“ užíváme! (Doufáme že vy taky?)

Máme před sebou konec turné, tak se samo nabízí provařené ale oblíbené:

… a tak mi jdeme do finále, a za všechno vážně dík …