Tak, jak jsme slíbili, pouštíme ve středu v 10:00 do prodeje poslední vstupenky na chystané turné. Umožnilo nám to finální rozkreslení scény, a v důsledku možnost dopočítání přesné plochy pro diváky. Většinou jde jen o stovky kusů, ale i to potěší. Minimálně ty, kteří nám píší každý den dotazy, co mají dělat, že již nejsou vstupenky v prodeji.

Jediná nabídka je na „pofidérních“ serverech. Nejen, že nejde o naše oficiální partnery a prodejce, ale jde většinou o „internetovou burzu vstupenek“. Vstupenky jsou nabízeny za násobky původní ceny, a není ani žádná záruka, že se vstupenek dočkáte, případně, že jsou pravé, a budete s nimi vpuštěni na koncert! Tak že, kdo má zájem… poslední kolo…

PRODEJ POSLEDNÍCH VSTUPENEK – ČR
STŘEDA 20.3.2019 cca 10:00

A podle nás další dobrá zpráva: 

ŠK Slovan Bratislava uvedl do provozu 3.3.2019 nový Národní Fotbalový Stadion. Domluvili jsme se s majiteli klubu a stadionu, a 5.6.2019 zde bude jediný koncert kapely k tomuto výročí na Slovensku. Měl by to být zároveň první velký koncert, dnes již vlastně „zahraniční“ kapely, na tomto stadionu. Proto Kabát pozval dvě skvělé kapely, jako hosty tohoto koncertu. Jsou to dvě spřízněné slovenské party: Horkýže Slýže a Iné Kafe.

Předprodej vstupenek Bratislava

 

Předprodej vstupenek začal dnes. Ceny jsou nastaveny tak, aby mohl přijít kdokoliv, a nebylo to pouze pro „majetné“ fanoušky. Je to příležitost navštívit tento nový „slovenský sportovní klenot“, a užít si jeho neopakovatelnou atmosféru i jinak, než jaká je na fotbalovém utkání. Ceny vstupenek se pohybují v rozmezí 20 až 35,- EUR.