Jisté společnosti, které sídlí mimo ČR, si zaplatily reklamu na vyhledávači Google, aby jejich nabídka prodeje vstupenek na Turné 2017 „vyběhla“ jako první, a nabízí značně předražené vstupenky. Za management skupiny Kabát tímto prohlašujeme, že se nejedná o smluvní partnery prodeje vstupenek na Kabát Turné 2017.

Nevíme, jestli nabízí platné vstupenky, které nakoupili, a přeprodávají je s „mastnou“ přirážkou, nebo se jedná o falešné vstupenky. Nemůžeme tuto informaci nijak ověřit, byť jsme se o to snažili. Minimálně hrozí, že za vstupenky zaplatíte nesmyslně vysoké ceny, neodpovídající standardním cenám! Mimo vše, co jsme již zmínili, jsme přinejmenším překvapeni, že používají bez našeho souhlasu naše fotografie, na které nemají svolení k užití, a okopírovali i naše oficiální plánky hal s rozdělením sektorů! Na první pohled to vypadá, jako by to byly naši smluvní prodejci.

Ať už je to, jak chce, z naší strany Vám všem dáváme doporučení (abychom nikoho náhodou nepoškodili, a zároveň se vyhnuli možným budoucím problémům): Nakupujte, pokud možno, vstupenky u smluvních prodejců tohoto turné. Najdete je na našich stránkách v kategorii KONCERTY, a na našem facebooku v kategorii Events. Jedná se pouze o společnosti: Ticketportal (všechny koncerty), Ticket Pro (Liberec), Sazka Ticket (Plzeň), TicketLive (Třebíč).