Praha nás nadchla! Měli jsme trochu obavy, jestli obstojíme, když je v Praze tolik koncertů ( Paul McCartney, Metallica, Santana, Judas Priest, David Bowie …). A ejhle, jde to. Je to fajn pocit, že si fanoušci Kabátu a všichni ostatní „zvědavci“ našli 10. června cestu do Edenu.

Tento koncert byl oproti ostatním zajímavý hlavně tím, že jsme zde točili záznam koncertu na chystané DVD. Když nás den před koncertem v noci doslova vyplavil příval deště a ještě ve čtyři hodiny nad ránem nás technika odmítala poslouchat a v důsledku toho všeho neproběhla plánovaná kamerová zkouška, zavládla téměř beznaděj. Moc optimizmu nám nedodala ani předpověď počasí, neboť mělo celý den průběžně pršet. Pršelo ale až těsně před koncertem Kabátu a po Báře déšť ustal. Koncert je natočen a děláme vše pro to, aby jste ho mohli vidět ještě tento rok!

A Havlíčkův Brod? To bylo příjemné překvapení pro všechny. Počasí nás nechalo v klidu pracovat a návštěva koncertu nám vyrazila dech. Ani ve snu jsme nedoufali, že v tak relativně malém městě může dorazit přes 10.000 návštěvníků koncertu! Smekáme a děkujeme všem, kteří dorazili!