Avizovaný a v tuto chvíli stále ještě prodávaný koncert Kabátu 21.dubna v Praze bude za každou cenu!

Nevíme sice co se bude dít s O2 Arénou a Sazkou v následujících dnech a týdnech, ale zatím není důvod k panice! Koncert se „doprodává“ a my se na něj chystáme. Zařizuje se videotechnika, přenosové vozy a vše, co patří k natáčení koncertu pro Blu-ray a DVD. Technicky zdatní jedinci již tuší, že se bude natáčet ve formátu Full HD, a chystáme se i pro majitele těchto revolučních strojů zaznamenat a smíchat zvuk ve vyšším rozlišení (96kHz), což tyto mašinky umí přehrávat!

Je vidět, že vládne nervozita kolem tohoto koncertu, ale i kdyby O2 Aréna na krásně lehla popelem, je zablokovaná na stejný termín Tesla Aréna, kde by jsme tento koncert bez problémů odbavili! (Děkujeme touto cestou Lucii Lehotské z Tesla Arény za úžasný přístup k tomuto potencionálnímu řešení krizové varianty – vyšla nám maximálně vstříc!). Bavíme se o totálním krizovém řešení, které máme pro jistotu v záloze! Nechceme nic ponechat náhodě! Zatím se k němu ale neschyluje! Vše běží podle původních plánů! Nikdo o tento koncert nepřijde!

Ještě tu máme (na základě Vašich dotazů a částečně obav) pro současné i budoucí majitele vstupenek na 4.patro O2 Areny tuto informaci:
Skupina Kabát a management zajistili pro pražský koncert v O2 Aréně specielně ke standardnímu ozvučení další (zvukový) Sound systém L-Acoustics, který je určen výhradně pro majitele vstupenek v nejvyšším t.j. 4.patře, aby jsme i těmto fanouškům zajistili špičkový zvuk, který bude stejně kvalitní v celé Aréně na libovolném místě!

Na závěr přejeme Aréně ať to vše kolem ustojí „bez ztráty kytičky“, a ať se tam uskuteční ještě plno parádních koncertů, a Vám všem, kteří se na koncerty teprve chystáte, ať si to užijete, co se do Vás vejde! 🙂