Po úvodním spuštění výhradně on-line vstupenek, se toto úterý 26.11.2013 budou dát vstupenky zakoupit (byť v omezeném počtu) i v klasické papírové podobě. Od úterý je můžete zakoupit v síti ticketportal, a do konce roku se objeví i v síti Ticket Art.

ON-LINE PRODEJ VSTUPENEK

Přednostně jsme spustili on-line prodej vstupenek, a nyní dochází i na tzv. klasické vstupenky. Je ale asi pravdou, že ne každý chce, popř. může platit on-line. On-line platba znamená, že dotyčný může platit z domova nebo třeba z kanceláře platební kartou, nebo převodem z účtu. Je to samozřejmě pohodlnější a rychlejší, protože nemusí opustit domov, a vstupenku – e-ticket si doma, popř. v kanceláři vytiskne sám. S tímto e-ticketem dorazí na koncert, a my ho identifikujeme na základě „unikátního“ (neopakovatelného) čárového kódu.

Tyto e-tickety se budou i nadále prodávat, ale výhradně přes vstup (barevné butony – bannery) na našich stránkách!

KLASICKÉ VSTUPENKY

Pro ty, kteří nechtějí použít on-line prodej, je zde možnost zakoupit si klasickou papírovou vstupenku. Znamená to ovšem, že se budete muset vydat na jedno z prodejních míst, jehož adresu naleznete na této stránce, a tam si zakoupíte vstupenku za hotovost.

ZTPP – (osoby zvláště těžce postižené s průvodcem průkaz ZTP/P)

Klasická tištěná vstupenka je v tuto chvíli i jediná možnost pro majitele průkazů tělesně postižených, s úrovní ZTPP. To jsou mimo jiné hlavně vozíčkáři. Pro ně platí u nás již zavedené pravidlo. Majitel průkazu ZTPP zakoupí vstupenku v ceně 10,-Kč, a jeho doprovod (jedna osoba) musí mít plnohodnotnou vstupenku v cenové relaci nejlevnějšího stání 399,-Kč. Pro tyto hendikepované diváky bude stejně jako v roce 2009 připraven samostatný vchod, a vytvořena platforma s nájezdem, ze které bude dobrý výhled na koncert.

Tento způsob prodeje jsme zvolili hlavně i z důvodu, abychom měli jasnou zpětnou kontrolu, že této kategorie nikdo nebude zneužívat, a my budeme zároveň mít jasné počty předem, o kolik našich příznivců, nebo fanoušků se chceme postarat, a všem chceme zajistit adekvátní podmínky.