A je to tady… opět konec roku, a s tím spojená přirozená a podvědomá potřeba tak nějak bilancovat. Jakej byl ten uplynulej rok? Kritéria, podle kterých by se to dalo posuzovat… těch ale je!

Halda lidí mnohdy neoprávněně žehrá na život… Vše je na h……, atd. Dnes někomu říci: jsem naprosto spokojenej… Jsem zdravej, všichni mí blízcí a kamarádi jsou také zdraví, a materiálně? Mohlo by to být lepší, ale co… Člověk považuje plno věcí za samozřejmé, a trápí se mnohdy pěknejma hovadinama. Potřeboval by lepší mobil, lepší auto, větší byt, atd. Lidi… kašlete na to, a buďte v pohodě. To nejcennější co máme (a hafo lidí to fakt omylem považuje za samozřejmost) je fakt to zdraví, a nejdražší komodita na světě je opravdu čas! Zní to sice jak hláška z nepovedeného budovatelského filmu, ale teprve s přibývajícím věkem to získává na smyslu.

My jsme si parádně užili jarní turné, pak jsme si párkrát „vrzli“ na festivalech, a makáme na nové desce. Není si na co stěžovat, a zaplať pán bůh za to. Občas už nás někde loupne, něco zabolí, něco už člověk raději ani nepokouší, ale co…

Předsevzetí na ten přicházející rok si žádná raději dávat nebudeme, ale nové CD bude, a v červnu na Slovensku na TOP Festu a v září v Praze na Vypichu si spolu „zabilancujeme“, až nás budou hlavy brnět! A na to se fakt těšíme! Buďte v tom novém roce v pohodě, neřešte kraviny, na to je škoda času, a jak říká strejda Hájíček: buďte na sebe kurva hodní!

A na závěr trohu toho pana Freuda… když už jsme si ho v Trenérovi vzali do huby… Je si to na první pohled (minimálně barvami a náladou) tak podobné, a přitom… 🙂

ženská představa romantického silvestra…

a mužská představa romantického silvestra…