Ano… je to jen otázka dní! Máme připravený první „singl“ na mix, a od 2. března se bude míchat. Spolu-producent nového CD Jarda Helešic se s Milanem byli podívat v Berlíně v Riverside Studios, kde je považován za „špecialistu“ na rockovou muziky Khalil Chanin.

Prohlédli jsme si studio, vedla se velká debata o podobě mixu, poslouchali se nové nahrávky připravené na mix, staré nahrávky z posledních CD, a teď se všichni můžeme už jen těšit.

Zvolili jsme „soutěžní“ metodu. Mix připraví čtyři studia a čtyři zvukaři, a podle nejlepšího svědomí a pocitu si vybereme jeden. Měli by na tom kromě již zmíněného berlínského studia v Riverside Studios pracovat ještě v Sendenu – Principal Studios, což nám dohodila Marta Jandová. Jeden mix připraví již tradičně Milan Cimfe ve studio SONO, a jako další zástupce zvukových mágů českých zemí zamíchá singl ještě nově i Mirek Chyška (J.A.R., Die el. Eleffant, Snowboarďáci, … ).

Půjde-li vše dobře, mělo by být nejpozději kolem 9. března jasno, a singl „půjde do světa“. Měl by být nasazen do rádií, a pochopitelně bude k mání i u nás, zde na domovských stránkách!

Takže držme si palce… a brzy „na slyšenou v éteru“ ! 🙂