To je název již avízovaného projektu. V podstatě jde o turné špičkových českých interpretů po šesti českých městech. Jihlava, Brno, Ostrava, Plzeň, Praha a Liberec. Všechny „Areny“ budou splňovat bez kompromisů nejen všechna nařízení, ale jsou pojata prostorově velmi velkoryse. Jestli má někdo obavy o své zdraví, tak v rámci tohoto projektu se bát opravdu nemusí! Proti prostorovému řešení tohoto projektu se hobby markety, nákupní centra a třeba aqua parky mohou jen obrazotvorně červenat.  Proč jen šest měst? V každém městě se musí na dobu určitou vybudovat aréna, která má i s ohledem na současná hygienická opatření nad rámec běžných zvyklostí velmi vysoké náklady na logistiku, stavbu a bourání. Mimo dvou přírodních amfiteátrů (Jihlava a Plzeň) se všude staví luxusní tribuny pro 2 x 500 diváků. Nejen z tohoto důvodu je potřeba rozprostřít náklady do více dní. Na druhou stranu nebýt této politování hodné situace, těžko by se potkali na jedné scéně během několika dní interpreti jako Kabát, Lucie, D.Landa, Chinaski, Wanastowi Vjecy, Anna K, Čechomor, V.Dyk & B-Side band. To je aspekt, který dodává této iniciativě punc „výjimečnosti“. Všichni chtějí hrát! Všem se stýská po koncertech a po fanoušcích!

Veškeré informace o tomto projektu najdete na oficiálních webových stránkách tohoto projektu

www.summer-arena.cz

Na těchto stránkách najde opravdu všechny odpovědi na případné dotazy. Kde, za kolik, jak koupit vstupenky, od kolika je to, … Neposílejte prosím dotazy na naše stránky, ale seznamte se nejprve důkladně se všemi informacemi na web stránkách projektu. Děkujeme.

Kabát bude vystupovat v těchto městech, a v těchto termínech:

Nejen v případě Kabátu se jedná o plnohodnotný koncert. Nejde o žádnou „bio odtučnělou“ verzi, ale jde o standardní plnotučnou! Se vším, co je koncertní standard této kapely! Velká střecha, velká světla, velký zvuk, velké LED obrazovky, … Všichni interpreti využívají stejnou stage, jako je tomu např. v rámci velkých festivalů.  Liší se jen světelný design, obsah LED obrazovek, a to co je přímo na jevišti. Střecha je tzv. wather proof, což znamená, že koncert se odbude za každého počasí. Pochopitelně mimo případné živelné katastrofy a orkánu. Pro Vaši představu se bude stavět tato střecha Nezbývá, než se těšit na případná letní setkání v Summer-Arenách, a nežehrat nad odsunutým turné.