Dámy a pánové… Topfest 2014 je již minulostí. Byla to „super generálka“ na Vypich. Ohlasy již na místě byly pozitivní, a pro nás to splnilo očekávání, se kterým jsme do toho šli. Ne každý je ochotný trmácet se v září až do Prahy… 🙂 Užili jsme si vystoupení našeho „spešl hosta“ D-A-D, a navázali s nimi ty správné „družební styky“.

Dva dny jsme stavěli, a světe div se… klaplo to. Tzv. na první dobrou. Je to bohužel technicky tak nestandardní a náročné řešení, že nám docela „lepilo“, jestli to dáme bez předešlých zkoušek dohromady hned „naostro“. Jen díky super přístupu všech se to povedlo. Všem touto cestou ještě jednou děkujeme. Jak veškerému technickému personálu, tak agentuře Duna, která nám vytvořila bezvadné podmínky.

Topfest 2014: D-A-D

Vypich se bude přece jen trochu lišit, ale základ jsme „poodhalili“. Prozrazovat, co ještě přibude, by bylo (jak jistě pochopíte) netaktické… nechte se překvapit.

Děkujeme i skvělému publiku, které vytvořilo super atmosféru, a pomohlo nám odsunout někam dozadu nervozitu, které nám před samotným vystoupením tak nějak svazovala ruce. Obzvláště spokojení jsme byli s novým zvukovým systémem od L-Acoustics – K2.

„Ká dvojka“ nás nadchla, a je to ten správný sound, po kterém dlouhodobě bažíme! Děkujeme touto cestou těm pár chytrým hlavám, které se ne náhodou sešli v Paříži, a vymysleli to! 🙂

Teď nás čeká opět práce na novém CD, a pak průběžně do toho zkoušet a zkoušet a zkoušet na Vypich. Užívejte prázdniny, a nabírejte sílu a energii, ať Vám v září na Vypichu neschází! Brzy na čtenou… 🙂

Topfest 2014: Kabát