Slíbené termíny turné jsou zde! Je pravda, že se ještě něco může změnit, a ne všechny koncerty již mají vstupenky v předprodeji, ale dělá se na tom!

Bohužel nejsme schopni ovlivnit schvalování pronájmu některých hal, a tak se čeká, až se sejde představenstvo, rada města, atd… Nicméně, většina je již domluvena, a ostatní „dorazíme“ co nevidět. Ruku v ruce s tím půjdou i zbývající města do prodeje!

Jak jsme již předeslali, tak se záměrně vracíme do hal, a koncert je modelově řešen do prostřed stadionů, což je sice technicky totální „voser“, ale divácky je to rozhodně atraktivnější, než klasika na straně. Budete to mít (Vy kteří hodláte dorazit na toto turné) rozhodně všichni blíže k jevišti. Prohlédnout si pěkně z blízka celej ten cirkus, to už stojí za úvahu, ne? 🙂

Jediná špatná zpráva je, že haly mají omezené kapacity, a budeme li vycházet z posledního Turné 2007 – Corrida, tak se to tam prostě nemůže vejít! Tak že Vy, kteří si to nechcete nechat ujít, neotálejte s nákupem vstupenek, protože spoléhat se ne den koncertu, nebo těsně před, by se nemuselo vyplatit! (v minulosti vstupenky na halové turné byly vždy předem vyprodány!)

Těšíme se na Vás, a chystáme pro Vás, jak je u Kabátu dobrým zvykem, skvělou podívanou a „poslyšenou“!